Park trampolin: bilet dla 1 osoby za 16,99 zł i więcej opcji w Jump6 (do -35%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Na miejscu szeroki wybór atrakcji: ponad 50 trampolin, basen z gąbkami, ścianka wspinaczkowa, kosze do ćwiczenia wsadów i inne

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Wejście do parku trampolin:

  • 16,99 zł zamiast 25 zł za bilet dla 1 osoby
  • 32,99 zł zamiast 50 zł za bilet dla 2 osób
  • 64,99 zł zamiast 100 zł za bilet dla 4 osób

Więcej informacji na Facebooku.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów. Istnieje możliwość wielokrotnego zakupu każdej z opcji.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowa opłata za skarpetki antypoślizgowe: 6 zł.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Jump6

Zlokalizowany w Łomży park kusi swoich gości rozmaitymi rozrywkami dla całej rodziny. Do dyspozycji pozostaje ponad 50 trampolin różnego rodzaju, pływający basen z gąbkami, ścianka wspinaczkowa, kosze do ćwiczenia wsadów czy też pole do zbijaka. Dostępne atrakcje umożliwiają aktywny wypoczynek bez względu na wiek czy kondycję. Niewątpliwym udogodnieniem są szatnie z prysznicami, a po skończonej zabawie wizyta w kawiarni, gdzie serwuje się nie tylko kawę, ale również popcorn i zimne napoje.