A. Szudra - Klub Joga i Fizjoterapia Poznań

Mariana Langiewicza 2, Poznań

Joga: 4 wejścia za 49,99 zł i więcej opcji w A. Szudra - Klub Joga i Fizjoterapia Poznań (do -57%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Praca z ciałem w statycznych pozycjach (asanach) poprawia samopoczucie i kondycję fizyczną oraz leczy różne dolegliwości

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Oferta

zajęcia jogi

  • 49,99 zł zamiast 100 zł za 4 wejścia,
  • 54,99 zł zamiast 120 zł za 6 wejść,
  • 59,99 zł zamiast 140 zł za 8 wejść.

Powitanie słońca to cykl asan, czyli pozycji ciała, wykonywanych podczas zajęć jogi. Ćwiczenia polegające na utrzymaniu w równowadze przeciwstawnych grup mięśni poprawiają postawę i pomagają w leczeniu wielu dolegliwości. Joga zapewnia smukłą sylwetkę, wzmacnia mięśnie, uelastycznia ciało, a zarazem łagodzi zesztywnienia, oczyszcza umysł, likwiduje niepokój i gwarantuje dogłębny relaks. Mogą z niej korzystać osoby w każdym wieku bez względu na poziom zaawansowania i kondycję fizyczną. 

A. Szudra - Klub Joga i Fizjoterapia Poznań

W przestronnym klubie poznaniacy mogą trenować jogę w spokojnej atmosferze pozbawionej rywalizacji. Jasne, ciche wnętrza wspomagają skupienie się na właściwym oddechu i prawidłowym wykonywaniu asan wskazanych przez nauczycieli, wśród nich Artura Szudrę, założyciela klubu, który jogę praktykuje od ponad 25 lat, a wiedzę na jej temat zgłębiał m.in. w w instytucie B.K.S. Iyengara w Punie. W ofercie są zajęcia dla osób początkujących i bardziej zaawansowanych, a także dynamiczne oraz o charakterze relaksacyjnym. Warto wspomnieć, że obok sesji różnych form jogi klub oferuje masaże oraz zabiegi rehabilitacyjne.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Przed kupieniem Grouponu należy zapoznać się z przeciwwskazaniami i regulaminem na www.jogapoznan.pl. Karnet należy wykorzystać w 4 tygodnie od pierwszej wizyty. Oferta tylko dla nowych klientów.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj: poprzez e-mailmailowa recepcja@jogapoznan.pl  z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

A. Szudra - Klub Joga i Fizjoterapia Poznań