Jednostka Paintballowa Kraków-Zakrzówek

ul. Wyłom/ul. Św. Jacka, Kraków

Paintball dla 4 osób ze sprzętem, kulkami za 199,99 zł i inne w Jednostce Paintballowej Kraków-Zakrzówek ( -40%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do dobrej zabawy na łonie natury w towarzystwie przyjaciół lub w ramach integracji firmowej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • składowe pakietu: marker, po 200 kulek na osobę, mundur (w warunkach zimowych jest to nieprzemakalny mundur zimowy), sprzęt
  • czas trwania usługi: ok. 60 min
  • liczba kulek w pakiecie: 200
  • możliwość dokupienia dodatkowych kulek: tak, zgodnie z cennikiem
  • możliwość wypożyczenia stroju i sprzętu: w cenie
  • maks. liczba osób, która może wziąć udział w zabawie: 24
  • scenariusze gier dostępne są tutaj

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 571 414 547. 1 osoba danego dnia może tylko raz brać udział w grze (nie ma możliwości wzięcia udziału w 2 grupach z grouponem w danym dniu). Groupon nie obowiązuje w dni ustawowo wolne od pracy. Groupon obowiązuje od poniedziałku do środy. Wykupienie groupona nie gwarantuje rezerwacji placu na wyłączność. W czasie gdy uczestników jest mniej niż na wykupionym grouponie, kulki i sprzęt osób nieobecnych przepadają. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Jednostka Paintballowa Kraków-Zakrzówek

Nasycona militarnym klimatem pola bitwy jednostka oferuje rozmaite imprezy paintballowe. Piach w ustach, pot na skroni i skoki adrenaliny to nieodłączne elementy każdego ze scenariuszy gry, przygotowanych dla gości. Z oferty skorzystać można zarówno niezobowiązująco w towarzystwie przyjaciół, jak i w ramach specjalnej okazji typu integracja firmowa lub wieczór kawalerski. Na miejscu dostępne są także takie atrakcje, jak offroad, grill i zimne napoje dla graczy.