Jazda Subaru

Tor Krzywa, Krzywa

Ekstremalna jazda jako pasażer lub kierowca sportowych aut w Jazda Subaru

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Jazda kultowym autem marki Subaru Impreza, Subaru WRX STI 2017 lub Mitsubishi Lancer EVO po torze o powierzchni 70 tys. m²

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie do wyboru:
    • jazda co-drive (na fotelu pasażera) z instruktorem – instruktor pokonuje 1 okrążenie toru w kontrolowanych ślizgach i przeciążeniach; pakiet dla osób, które ukończyły 10 lat (do 18. roku życia wymagana zgoda rodziców); wyposażenie zapewnione,
    • jazda jako kierowca sportowego auta – pakiet zawiera okrążenie zapoznawcze oraz pokazowe z instruktorem,
  • czas trwania jazdy uzależniony od liczby okrążeń
  • długość toru: 1,2 km
  • marka samochodu: Subaru Impreza, Subaru WRX STI 2017 lub Mitsubishi Lancer EVO
  • szkolenie/instruktaż w pakiecie

Uczestnik przechodzi szkolenie teoretyczne ze sportowej jazdy i ma możliwość poznania zasad panujących podczas imprezy, aby następnie móc zasiąść za kierownicą samochodu, pokonując dwukrotnie tor w celu zapoznania się z autem oraz torem (trasa jest wytyczona pachołkami). Następnie samodzielnie ma możliwość pokonania okrążenia na torze w pełni bojowo, ale z zachowaniem pełnej ostrożności podczas jazdy. Na fotelu pasażerskim cały czas obecny jest instruktor, który służy radą podczas poślizgów, driftowania czy dohamowań. Na zakończenie uczestnik przesiada się na fotel pasażerski i czeka go przejażdżka z instruktorem oraz pokaz pełnych możliwości auta marki Subaru, które zostało stworzone do jednego celu – sportowej ekstremalnej jazdy po torze. Subaru to duża moc w połączeniu z nowymi osiągnięciami techniki, dzięki czemu przejażdżka tym samochodem dostarcza niezapomnianych emocji. Każdy z pakietów zawiera zapoznawcze okrążenie oraz pokazowe z instruktorem.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail marcin@jazdasubaru.pl. Jazda co-drive przeznaczona dla osób od 10. roku życia (poniżej 18 lat wymagana zgoda rodziców). W przypadku jazdy jako kierowca – wymagane jest ukończone 18 lat i posiadanie ważnego prawa jazdy. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 3. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Jazda Subaru

Pisk opon, głośny ryk silnika, nadpobudliwość za kierownicą – za te i inne elementy jazdy można narazić się sąsiadom i zarobić kilka punktów karnych. Dynamizm sprawdza się jednak na profesjonalnym torze wyścigowym o powierzchni 70 tys. m². Co-drive to opcja dla ludzi chcących u boku instruktora przeżyć chwile emocji. Fotel pasażera w samochodzie marki Subaru Impreza STI może stać się bezpiecznym lokum podczas 2 okrążeń z kilkoma kontrolowanymi poślizgami.

Dla kierowców, którzy posiadają doświadczenie w prowadzeniu aut, instruktorzy przygotowali dłuższą przejażdżkę – 12 lub 15 km samochodem marki Subaru Impreza albo 8 km lub 10 km autem marki Mitsubishi Lancer EVO – po 15-minutowym szkoleniu teoretycznym z zakresu jazdy rajdowej. Auta ważące poniżej 1300 kg rozpędzają się do 100 km w niecałe 5 sekund, przenosząc kierowców w świat ekstremalnych doznań.