Itu Thai Spa – Masaż tajski i balijski

Emilii Plater 10/37 Piętro 4, Warszawa

Wybrany masaż ciała: 5 wariantów w Itu Thai Spa – Masaż tajski i balijski

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Trwające nawet 1,5 godziny orientalne masaże to sposób na dogłębny relaks i ukojenie zarówno ciała, jak i zmysłów

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania: 45, 60 lub 90 minut (w zależnośći od opcji)
 • dostępne masaże (dla opcji 1):
  • balijski masaż olejkami
  • gorącym olejem kokosowym
  • gorącym masłem shea

Balijski masaż olejkami: jest to zabieg będący połączeniem technik: akupresury, aromaterapii i refleksologii. Masaż ma bardzo szerokie oraz intensywne działanie na organizm.

Masaż limfatyczny dość intensywny masaż wykonywany przy użyciu olejków. Naturalne, orientalne techniki manualne mogą wspomóc usuwanie toksyn z organizmu, likwidację obrzęków, redukcję uporczywego cellulitu, w efekcie wysmuklić sylwetkę. Sprawdza się również jako element regeneracji powysiłkowej u osób aktywnych sportowo.

Tajski masaż królewski: masaż zawierający kilka współgrających ze sobą technik:

 • masażu klasycznego tajskiego
 • masażu stemplami ziołowymi
 • masażu olejkami

Więcej informacji na stronie.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 575 599 707. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Rezerwacja telefoniczna jest niezbęda do realizacji usługi, nie ma możliwości przyjścia bez rezerwacji. Dni i godziny otwarcia: pon.-niedz. 12-22. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Itu Thai Spa – Masaż tajski i balijski

Mieszczący się w samym centrum Warszawy gabinet, to miejsce gdzie skorzystać można z tradycyjnych masaży tajskich. W Itu Thai Spa pracują dyplomowane, pochodzące z Bali masażystki, wykonujące nie tylko masaże tajskie, ale także balijskie, masłem shea, stemplami ziołowymi. Warto dodać, iż salon oferuje możliwość wykonania masażu dla par.