Irmar

ul. Makuszyńskiego 19, Kraków

Sprawdzenie stanu samochodu za 69 zł w serwisie Irmar

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code DUO20. Ends 5.12.
Użyj kodu

Wyróżniki

Profesjonalne usługi, które mają na celu sprawdzenie aktualnego stanu pojazdu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
W
Wiktoria
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
6 dni temu
Szybko ,sprawnie ,porządnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług
M
Marcin
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
6 dni temu
Wszystko terminowo, rejestracja elektroniczna, przyjazd na czas, serwis, odbiór samochodu. Brak uwag co do jakości wykonanej pracy. Koła wyważone i dokręcone poprawnie. Czego chcieć więcej? Co najwyżej mógłbym sobie życzyć w przyszłości opcji z trochę droższym gruponem z umyciem kół.
G
grzegorz
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 23, 2022
Bardzo dobrze wykonana usługa fotele wyprane bardzo ładnie
D
Dawid
2 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
listopad 18, 2022
Po przyjechaniu do mechanika na ustawienie zbieżności dostałem na starcie informacje że się nie da jej wykonać bo są złe kąty ustawione. Po mojej prośbie o ustawienie kątów dostałem info że nie ma śrub które je regulują... musiałem Panu "mechanikowi" pokazać śrubę mimośrodową po czym dostałem informację że to extra koszt 70zł ok zgodziłem się bez problemu. Na tym etapie zaświeciła mi się już lampka że jak by trafiło na laika to kłamstwo o śrubie by przeszło. Po upływie.... 1,5h w zimnej poczekalni dostałem info że już samochód gotowy. Wręczono mi wydruk ze zbieżności na którym widniała godzina jego wykonania, zrobiono je 70 minut wcześniej czyli 20 minut po moim przyjeździe, przez resztę czasu nie wiem na co kazano mi czekać. Po "zbieżności" samochód prowadzi się gorzej niż przed, z samochodem trzeba walczyć cały czas skręca w prawo. Analiza wyników na wydruku to potwierdziła. Do tego każda z opon miała inne ciśnienie to znaczy że mechanik nie raczył napompować ich do tej samej wartości a to przy zbieżności podstawa... Z całego serca NIE POLECAM firmy IRMAR SERWIS - nieprzyjemna obsługa - próba naciągania nieświadomego klienta - do tego partactwo - strata czasu i pieniędzy
P
Paulina
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 16, 2022
Zawsze na czas, bez naciągania, profesjonalna usługa i bardzo miła załoga. Korzystałam wielokrotnie i na pewno będę kontynuować.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

Sprawdzenie stanu samochodu:

  • sprawdzenie układu zawieszenia (bez kontroli sprawności amortyzatorów)
  • sprawdzenie układu hamulcowego (bez sprawdzania siły hamowania)
  • sprawdzenie układu kierowniczego
  • sprawdzenie stanu podwozia
  • diagnostyka komputerowa (odczyt błędów)

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta groupon nie łączy się z innymi ofertami i promocjami w Irmar.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Kupując groupon, klient akceptuje regulamin serwisu. W przypadku dołączenia usługi kasowania błędów obowiązuje dopłata 39 zł. Przy otwieraniu zlecenia konieczne jest okazanie dowodu rejestracyjnego pojazdu. Klient zobowiązany jest poinformować pracowników Irmar o chęci wykorzystania kuponu groupon przed otwarciem zlecenia. W przeciwnym wypadku kupon groupon nie zostanie uwzględniony, a za usługę naliczona zostanie opłata według cennika dostępnego w firmie oraz na stronie www.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 840 464. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Irmar

W skład grupy Irmar wchodzi serwis samochodowy, myjnia parowa oraz agencja ubezpieczeniowa. Zespół tworzą certyfikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Wartościami firmy jest transparentność i troska o klienta. Firma pozostaje w stałym kontakcie telefonicznym z klientem, a wszelkie naprawy wykonywane są po telefonicznej akceptacji wyceny. Na usługi serwisowe udzielana jest 6- lub 12-miesięczna gwarancja.