zamknij
Do 30% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem WEEKEND. Dziś koniec.

Irmar

ul. Makuszyńskiego 19, Kraków

Do 0% zniżki na Naprawa klimatyzacji - samochód w IRMARSERWIS

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code WEEKEND. Ends 26.11.
Użyj kodu

Wyróżniki

Serwis klimatyzacji może podnieść komfort jazdy i zapewnić sprawną pracę układu, a ozonowanie – zlikwidować nieprzyjemne zapachy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Mirosław
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 21, 2022
Szybko i solidnie
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
P
Piotr
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 13, 2022
Dzień dobry. Bardzo miła obsługa. Krótkie terminy. Życzliwy i kompetentny serwis. Polecam zwłaszcza z Grouponem. Serdecznie zapraszam. Piotr.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
G
grzegorz
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
2 dni temu
Bardzo dobrze wykonana usługa fotele wyprane bardzo ładnie
D
Dawid
2 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
listopad 18, 2022
Po przyjechaniu do mechanika na ustawienie zbieżności dostałem na starcie informacje że się nie da jej wykonać bo są złe kąty ustawione. Po mojej prośbie o ustawienie kątów dostałem info że nie ma śrub które je regulują... musiałem Panu "mechanikowi" pokazać śrubę mimośrodową po czym dostałem informację że to extra koszt 70zł ok zgodziłem się bez problemu. Na tym etapie zaświeciła mi się już lampka że jak by trafiło na laika to kłamstwo o śrubie by przeszło. Po upływie.... 1,5h w zimnej poczekalni dostałem info że już samochód gotowy. Wręczono mi wydruk ze zbieżności na którym widniała godzina jego wykonania, zrobiono je 70 minut wcześniej czyli 20 minut po moim przyjeździe, przez resztę czasu nie wiem na co kazano mi czekać. Po "zbieżności" samochód prowadzi się gorzej niż przed, z samochodem trzeba walczyć cały czas skręca w prawo. Analiza wyników na wydruku to potwierdziła. Do tego każda z opon miała inne ciśnienie to znaczy że mechanik nie raczył napompować ich do tej samej wartości a to przy zbieżności podstawa... Z całego serca NIE POLECAM firmy IRMAR SERWIS - nieprzyjemna obsługa - próba naciągania nieświadomego klienta - do tego partactwo - strata czasu i pieniędzy
P
Paulina
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 16, 2022
Zawsze na czas, bez naciągania, profesjonalna usługa i bardzo miła załoga. Korzystałam wielokrotnie i na pewno będę kontynuować.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

 • w ofercie: ozonowanie klimatyzacji i wnętrza pojazdu lub serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika
 • serwis klimatyzacji obejmuje:
  • maszynowe sprawdzenie szczelności na próżni do 1PSI
  • wymianę czynnika chłodzącego r134a (Magneti Marelli)
  • recykling oleju PAG
  • uzupełnienie oleju PAG z odczynem UV
  • kontrolę efektywności działania układu klimatyzacji
  • wizualną kontrolę przewodów
  • kontrolę ciśnienia w układzie klimatyzacji
 • serwis jest wykonywany na urządzeniu marki BOSCH.

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 840 464. Kupujący groupon akceptuje regulamin serwisu dostępny na https://www.irmarserwis.pl/polityka-prywatnosci. Urządzenie serwisowe uzupełnia układ do pełna zgodnie z ilością wskazaną przez producenta pojazdu. Jeżeli układ klimatyzacji jest nieszczelny (brak czynnika chłodzącego przewidzianego przez producenta powyżej 100 g), zgodnie z rozporządzeniem UE, serwis nie może uzupełnić klimatyzacji bez wcześniejszego usunięcia nieszczelności układu. W przypadku przekroczenia limitu czynnika wykupionego na Groupon dopłata za każde rozpoczęte 100g to 40 zł. W związku z powyższym groupon zostaje wykorzystany lub klient zachowuje ważność groupona do czasu usunięcia usterki i zostaje zobligowany do uiszczenia opłaty za sprawdzenie szczelności na próżni w kwocie 100 zł. Oferta groupon, nie łączy się z innymi ofertami i promocjami w Irmar. Przy otwieraniu zlecenia konieczne jest okazanie dowodu rejestracyjnego pojazdu. Klient zobowiązany jest poinformować pracowników Irmar o chęci wykorzystania kuponu groupon przed otwarciem zlecenia. W przeciwnym wypadku kupon groupon nie zostanie uwzględniony, a za usługę naliczona zostanie opłata według cennika dostępnego w firmie oraz na stronie www. Przed nabiciem czynnika wymagane jest sprawdzenie szczelności układu chłodniczego. Zgodnie z obowiązującym prawem (Dz.U. 2015 poz. 881) usługa uzupełnienia układu klimatyzacji może być wykonana tylko w przypadku sprawnego układu. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4.

Irmar