InviMed Gdynia -Klinika Leczenie Niepłodności

ul. 10 lutego 16, Gdynia

Rozszerzone badanie nasienia za 69,99 zł w InviMed w Gdyni (zamiast 150 zł)

Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Rozszerzone badanie nasienia: jego wynik informuje o funkcjonowaniu i żywotności plemników
  • Warto wiedzieć: problem niepłodności dotyczy co piątej pary na świecie i w Polsce

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Natura nie znosi próżni, czasem jednak trzeba jej pomóc ową próżnię wypełnić. Wspomóż siły natury, odwiedzając Europejskie Centrum Macierzyństwa InviMed z dzisiejszym grouponem.

Oferta

  • 69,99 zł zamiast 150 zł za rozszerzone badanie nasienia.

Niepłodność jest problemem, który dotyczy obecnie co piątej pary na świecie i w Polsce. Wynikiem rozszerzonego badania nasienia jest informacja o prawidłowej funkcjonalności i żywotności plemników – wyniki wraz z historią leczenia umożliwiają ustalenie odpowiedniej strategii leczenia.

Europejskie Centrum Macierzyństwa InviMed
Centrum InviMed znajduje się w czołówce rankingów klinik zajmujących się leczeniem niepłodności. Zespoły poszczególnych placówek składają się z doświadczonych specjalistów wysokiej klasy, a sprzęt używany przy diagnostyce i leczeniu cechuje się najwyższą jakością. Wiarygodność wyników InviMed cyklicznie monitoruje i potwierdza ESHRE – European Society of Human Reproduction and Embriology. Warto dodać, że personel medyczny kliniki płynnie posługuje się również językiem angielskim, dzięki czemu komfortem wizyty cieszyć się mogą również pacjenci obcojęzyczni.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby niepełnoletnie muszą być w towarzystwie osoby dorosłej.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku wystąpienia przeciwwskazań nastąpi zwrot pełnej kwoty.
Konieczna rezerwacja tel. (58) 781 93 11/12 lub email: gdynia@invimed.pl. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

InviMed Gdynia -Klinika Leczenie Niepłodności