Beauty Complex

Damroki 12B/1, Gdynia

Zabieg HIFU na okolice wokół oczu, twarz, szyję, podbródek, dekolt w Beauty Complex (do -74%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zabieg ma na celu pobudzenie organizmu do naturalnych procesów regeneracji, zmniejszenie wiotkości skóry i długotrwały efekt liftingu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: kosmetolog

Zabieg HIFU: liftingujący zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków, stosowany głównie na obszarze twarzy oraz szyi, ale także i ciała. HIFU wpływa na zwiększenie produkcji elastyny oraz włókien kolagenowych. Zabieg uznawany jest za wysoce skuteczny, gdyż jego lifitngujące efekty mogą się utrzymać do nawet 2 lat.

  • Wskazania: opadający kontur twarzy, zmarszczki
  • Czas trwania zabiegu: ok. 30 minut
  • Liczba wymaganych zabiegów: 1 zabieg (pierwsze efekty widoczne już po 1 zabiegu, pełne efekty do 90 dni po zabiegu)

Warunki

Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 366 888. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Beauty Complex

Salon oferuje bogatą ofertę usług, które w profesjonalny sposób pomogą zadbać nie tylko o urodę, ale także i samopoczucie. Specjalizacją lokalu jest pielęgnacja twarzy i ciała, m.in. zabiegi anti-aging, leczenie trądziku i przebarwień oraz ujędrnianie ciała. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z depilacji woskiem, henny, a także relaksujących masaży.