Brak nowych powiadomień

Insane Cars SPA

Samodzielne korzystanie z myjni: 20 minut za 9,99 zł i więcej w Insane Cars SPA w Gdańsku

Oferta ograniczona czasowo!
10+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja by samodzielnie zadbać o swoje auto; na miejscu możliwość korzystania z niezbędnych akcesoriów potrzebnych do umycia samochodu

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania usługi: 20-60 min
  • myjnia znajduje się w pomieszczeniu zamkniętym i pod zadaszeniem

  • na miejscu udostępniane jest stanowisko, wiadro z ciepłą wodą zmieszaną z szamponem oraz ciepłą wodą do płukania rękawicy lub gąbki, środek zmiękczający przed myciem Pre Wash w myjce ciśnieniowej, rękawicę i gąbki do mycia auta, szczotki do czyszczenia kół, bieżącą wodę do opłukania samochodu, odkurzacz
  • możliwość korzystania z własnych kosmetyków i akcesoriów

  • po przekroczeniu limitu minut dostępnego w pakiecie obowiązuje dopłata = 1 zł za każdą minutę

Warunki

Groupon ważny do 31.01.2020 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 3 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku przekroczenia czasu pobytu w myjni obowiązuje dopłata, która wynosi 1 zł za każdą minutę po przekroczeniu limitu minut dostępnego w pakiecie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 882 055 757 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Insane Cars SPA

Zlokalizowana w Gdańsku myjnia samochodowa świadczy wysokiej jakości usługi ręcznego mycia i kosmetyki samochodowej. Insane Cars SPA w swojej ofercie ma aplikowanie ochronnych powłok kwarcowych, ceramicznych i wosków, polerowanie aut oraz renowację lakieru, a także pranie tapicerki i naprawę skór. Dodatkowym atutem jest oferowanie auta zastępczego na czas wykonywania usług.

Insane Cars SPA

Czyszczenie auta, Mycie auta
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.