Insane Cars SPA

Trakt Świętego Wojciecha 337, Gdańsk

Samodzielne korzystanie z myjni: 20 minut za 9,99 zł i więcej w Insane Cars SPA w Gdańsku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja by samodzielnie zadbać o swoje auto; na miejscu możliwość korzystania z niezbędnych akcesoriów potrzebnych do umycia samochodu

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania usługi: 20-60 min
  • myjnia znajduje się w pomieszczeniu zamkniętym i pod zadaszeniem

  • na miejscu udostępniane jest stanowisko, wiadro z ciepłą wodą zmieszaną z szamponem oraz ciepłą wodą do płukania rękawicy lub gąbki, środek zmiękczający przed myciem Pre Wash w myjce ciśnieniowej, rękawicę i gąbki do mycia auta, szczotki do czyszczenia kół, bieżącą wodę do opłukania samochodu, odkurzacz
  • możliwość korzystania z własnych kosmetyków i akcesoriów

  • po przekroczeniu limitu minut dostępnego w pakiecie obowiązuje dopłata = 1 zł za każdą minutę

Warunki

Groupon ważny do 31.01.2020 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 3 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku przekroczenia czasu pobytu w myjni obowiązuje dopłata, która wynosi 1 zł za każdą minutę po przekroczeniu limitu minut dostępnego w pakiecie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 882 055 757 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Insane Cars SPA

Zlokalizowana w Gdańsku myjnia samochodowa świadczy wysokiej jakości usługi ręcznego mycia i kosmetyki samochodowej. Insane Cars SPA w swojej ofercie ma aplikowanie ochronnych powłok kwarcowych, ceramicznych i wosków, polerowanie aut oraz renowację lakieru, a także pranie tapicerki i naprawę skór. Dodatkowym atutem jest oferowanie auta zastępczego na czas wykonywania usług.