Indeco Wielkopolska

Lednogóra 43U, Imielenko

Wykonanie szafy, garderoby lub paneli szklanych: 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 400 zł i więcej w Indeco Wielkopolska

Wybierz opcję

Wyróżniki

Projekt, wykonanie i dostawa szafy w zabudowie w systemie aluminiowym. Oryginalne projekty i szeroki wybór materiałów wykończeniowych

O tej ofercie

Wybierz 1 z 9 opcji

Groupon zniżkowy:

  • 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 400 zł na wykonanie drzwi przesuwnych w systemie aluminiowym do szafy w rozmiarze od 1,5 m szerokości,
  • 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 500 zł na wykonanie garderoby od 10 m,
  • 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 500 zł na szafę z drzwiami przesuwnymi od 1 m do 2 m szerokości,
  • 89,99 zł za groupon zniżkowy wart 700 zł na szafę z drzwiami przesuwnymi od 2 m do 3 m szerokości,
  • 99,99 zł za groupon zniżkowy wart 900 zł na szafę z drzwiami przesuwnymi od 3 m do 4 m szerokości,
  • 119,99 zł za groupon zniżkowy wart 1100 zł na szafę z drzwiami przesuwnymi od 4 m do 5 m szerokości,
  • 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na projekt i wykonanie paneli szklanych od 1 m²,
  • 99,99 zł za groupon zniżkowy wart 600 zł na projekt i wykonanie paneli szklanych od 2 m²,
  • 149,99 zł za groupon zniżkowy wart 900 zł na projekt i wykonanie paneli szklanych od 3 m².

W cenie: dojazd, pomiar, analiza potrzeb klienta, projekt z wizualizacją 3D, wykonanie oraz dostawa . Grafika na szkle jest wykonywana metodą nadruku UV.

Meble na miarę to doskonały sposób, aby funkcjonalnie zająć przestrzeń mieszkania. A szafy, garderoby i drzwi przesuwne projektu Indeco będą pełnić także rolę oryginalnej ozdoby wnętrza. W ofercie firmy znajduje się bowiem wiele nowoczesnych oraz klasycznych wzorów i materiałów wykończeniowych. Pozwala to złożyć niepowtarzalne meble, dopasowane do możliwości domu i oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać dowolną ilość kuponów ale 1 na jedną realizacje. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.dojazd, pomiar, analiza potrzeb klienta, projekt z wizualizacją 3D, wykonanie oraz dostawa w cenie. Przed podpisaniem umowy wartość kuponu odejmowana jest od kosztów realizacji. Przykładowy sposób obliczania ceny zamówienia: 2000 zł (wycena) – 700 zł (wartość bonu) = 1300 zł. Wycena generowana jest przez program Studio Indeco 2011 lub nowszy. Oferta dotyczy wyłącznie województwa wielkopolskiego. W przypadku paneli groupon można wykorzystać wyłącznie na projekty, których minimalna powierzchnia jest większa lub równa powierzchni określonej w opcji. Obrazy paneli klient wybiera ze strony www.fotolia.pl . Koszt obrazu wliczony jest w finalną cenę zamówienia.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 428 373 lub e-mail: office@indecodesign.co.uk. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Indeco Wielkopolska

Wykonawca oryginalnych szaf garderobianych i mebli kuchennych robionych na miarę. Swoje usługi świadczy na terenie największych miast w Polsce, w tym w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu czy Szczecinie. Oprócz ciekawych projektów firma proponuje także materiały wykończeniowe wiodących producentów, a dzięki temu ich klienci mogą cieszyć się niepowtarzalnym i unikatowym wystrojem wnętrza domu lub mieszkania.