Indeco

3 lokalizacji

Wykonanie szafy lub garderoby z drzwiami przesuwnymi w Indeco® Wybrzeże – 99,90 zł za groupon zniżkowy wart 900 zł

Wybierz opcję

Wyróżniki

Szeroki wybór materiałów wykończeniowych. Dodatkowo pomiar, kosztorys, projekt i dojazd do 50 km w cenie

O tej ofercie

Jeśli czujesz, że brakuje Ci w życiu oparcia, najwyższy czas uwolnić krzesła od ciężaru zalegającej na nich garderoby. Z dzisiejszym grouponem możesz odciążyć otoczenie i zafundować sobie pojemną szafę lub garderobę z oferty Indeco® Wybrzeże.

Oferta

  • 99,90 zł za groupon zniżkowy wart 900 zł na wykonanie szafy lub garderoby w profilach aluminiowych z drzwiami przesuwnymi.

Indeco® Wybrzeże
Właścicielem marki Indeco® Wybrzeże (oraz Szafy na Miarę) jest założony w 1999 roku Propłyt. Specjaliści wykonują dla swych klientów szafy lub garderoby, które nie tylko pozwalają zaoszczędzić miejsce, ale także czynią wnętrze bardziej atrakcyjnym. Szeroki wybór dostępnych materiałów oraz bogactwo wzorów i kolorów sprawiają, że dopasowanie projektu do wystroju mieszkania nie stanowi najmniejszego problemu.

Warto również dodać, że trwałość drzwi przesuwanych oferowanych przez firmę jest potwierdzona przez laboratorium badawcze Indeco®, a klienci na systemy jezdne dostają aż pięć lat gwarancji.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. 1 groupon można wykorzystać w jednej lokalizacji montażu - grouponów nie można łączyć. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: wszafa musi posiadać co najmniej 2 boki, 2 pary drzwi i wnętrze podzielone na co najmniej 2 części. Dodatkowo 20% rabatu na zakup samych drzwi przesuwnych z oferty Indeco Wybrzeże. Podczas wizyty należy mieć ze sobą groupon (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Przed podpisaniem umowy kwota grouponu odejmowana jest od kosztów realizacji umowy. W cenie pomiar, projekt i dojazd i dostawa do klienta na terenie Trójmiasta i w promieniu 50 km od siedziby firmy. Wzorcowa ekspozycja - CH Tesco w Gdyni (ul. Nowowiczlińska). Infolinia: tel. 507 285 285.
Konieczna rezerwacja po zakupie należy poprawnie wypełnić formularz znajdujący się na stronie http://www.indecoszafynamiare.pl/kontakt/formularz, w uwagach wpisując kod zabezpieczający. Bok Indeco Wybrzeże skontaktuje się w ciągu 48 godz. w celu szacunkowej wyceny lub umówienia wizyty projektanta.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Indeco