Brak nowych powiadomień

Imaginarium

Gra w wirtualnej rzeczywistości dla 1 osoby od 29,99 zł w Imaginarium

Oferta niedługo się kończy!
Do -27%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by poznać możliwości technologii VR, a następnie spróbować indywidualnie wybranych programów

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • dni, w które można korzystać z grouponu: od poniedziałku do piątku
  • czas trwania zabawy: 30-60 minut
  • wyprzedzenie, z jakim należy pojawić się na miejscu: 10 minut

Baza dostępnych programów, gier i aplikacji obejmuje ponad 100 pozycji, które można indywidualnie dobierać. Uczestnik gry wchodzi na stanowisko o wymiarach ok. 3x3 m, zakłada specjalne gogle i otrzymuje do rąk dwa kontrolery. Dzięki temu może przenieść się do wybranego świata i aktywnie się po nim poruszać spełniając marzenia np. o lataniu, teleportacji, wizycie w kosmosie, głębinach oceanu, a także o rysowaniu w trójwymiarze.


Multimedialne kreowanie komputerowej wizji pojedynczych przedmiotów, zdarzeń, jak i całego świata realnego lub fikcyjnego możliwe jest dzięki technologii informatycznej. Stworzona komputerowo sztuczna rzeczywistość jest podstawą gier komputerowych science-fiction rozgrywanych w 360 stopniach. Stanowią one coraz popularniejszą formę rozrywki, wychodząc naprzeciw osobom zastanawiającym się, jak ciekawie spędzić wolny czas samemu lub w gronie przyjaciół. Może być to także pomysł na prezent nie tylko dla informatycznego maniaka, ale dla każdego, kto ma ochotę przenieść się w góry, zanurzyć w oceanie czy polatać nad miastem.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obowiązuje od 1 do 26 grudnia.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwy kontakt e-mail: kontakt@imaginariumwroclaw.pl
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online: www.imaginariumwroclaw.pl/zarezerwuj (w polu Imię należy podać kod zabezpieczający po wpisaniu własnego imienia).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Imaginarium

Chcąc odkryć niespotykane do tej pory możliwości rozrywki i edukacji, warto udać się do centrum wirtualnej rzeczywistości we Wrocławiu. Tutaj każdy, bez względu na wiek i indywidualne zainteresowania, ma szansę odkryć możliwości nowoczesnej technologii. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi można przenieść się w niezwykłe miejsca, doświadczyć niecodziennej rozrywki i nauczyć się czegoś na zupełnie innym poziomie. Dodatkowym atutem Imaginarium jest panująca tu atmosfera, w której wszyscy mogą poczuć się jak u siebie. Na miejscu wybierać spośród wielu gier VR lub spróbować rozwiązać zagadkę w grze typu escape the room. Firma daje również możliwość zorganizowania różnego rodzaju imprez, urodzin, integracji i wieczorów kawalerskich lub panieńskich.

Imaginarium

Rozrywka i czas wolny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.