iBroken - Serwis Apple Kraków

Zabłocie 19, Kraków

Do 80% zniżki na Naprawa telefonów komórkowych/smartfonów w iBroken - Serwis Apple Kraków

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny PYSZNIE. Termin: 27.1.
Użyj kodu

Wyróżniki

Nasi sprawdzeni specjaliści chętnie zaopiekują się twoim uszkodzonym jabłuszkiem tak, abyś mógł się nim cieszyć jeszcze przez kolejne lata.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 20, 2021
Bardzo polecam ;)

O tej ofercie

Groupon wart 50 zł na usługi serwisu Apple

Groupon upoważnia do zniżki w kwocie 50 zł na wszystkie usługi serwisowe dostępne w naszym salonie.

Groupon wart 80 zł na wymianę wyświetlacza w iPhone

Groupon upoważnia do zniżki w kwocie 80 zł na wymianę wyświetlacza w iPhone przy zastosowaniu zamiennika premium oraz oryginalnego wyświetlacza Apple w modelach iPhone 7/7Plus/8/8Plus/X/Xs/XsMax/Xr/11/11Pro/11Pro Max.

Groupon wart 100 zł na wymianę zbitej szybki w iPhone

Groupon upoważnia do zniżki w kwocie 100 zł na wymianę zbitej szybki w iPhone 7/7Plus/8/8Plus/X/Xs/XsMax/Xr/11/11Pro/11Pro Max.

Groupon wart 40 zł na etui oraz szkło hartowane firmy JCPAL

Groupon upoważnia do zniżki w kwocie 40 zł na zakup etui oraz szkła hartowanego firmy JCPAL.

- Większość napraw przeprowadzamy na miejscu, nie przekraczając 30 min.

- Udzielamy aż do 12 miesięcy gwarancji na przeprowadzane usługi serwisowe.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 369 982 lub online: https://ibroken.pl/cennik/. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

iBroken - Serwis Apple Kraków

iBroken - alternatywa autoryzowanego serwisu Apple

Nasz serwis specjalizuje się w naprawie wszelkich urządzeń spod znaku jabłka, Problemy takie jak: wymiana stłuczonej szybki, słaba bateria czy naprawa płyty głównej to dla nas codzienność. Nasza oferta oparta jest w 70% na oryginalnych częściach Apple dzięki czemu możemy Państwu zaoferować jedną z najdłuższych gwarancji w Polsce.

Powstaliśmy w odpowiedzi na oczekiwania właścicieli urządzeń firmy Apple. Świadczymy bardzo szeroką gamę usług serwisowych.

Cechuje nas: sumienność, uczciwość, troska o jakość przeprowadzonych usług, błyskawiczna realizacja oraz gwarancja zadowolenia