zamknij
GROUPON DAY - UBER EATS 60 zł extra za pierwsze 2 zamówienia!

Herbasol

Michała Bałuckiego 6, Wrocław

Badanie diagnostyczne i terapia generatorem plazmowym w Herbasol

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code ZABAWA. Ends 7.10.
Użyj kodu

Wyróżniki

Diagnostyka polegająca na wykryciu przyczyn chorób oraz terapia pomagająca usunąć patogeny, które mogą być ich źródłem.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
B
Beata
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 24, 2022
Wszystko wyjaśnione bardzo dokładnie, wiedza duża, super podejście do klienta. Gorąco polecam.
G
Grażyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 20, 2021
Jestem zadowolona z przeprowadzonego badania. Diagnosta omówił mi szczegółowo wyniki i odpowiedział mi na pytania. Za taką cenę warto. Polecam.
W
Wojtek
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 23, 2021
Bardzo dobre badanie! Wszystko mi wyjaśnili dlaczego, jak i co. Dziękuję :)

O tej ofercie

Badanie diagnostyczne + terapia generatorem plazmowym Rife'a

W badaniu wykonujemy całościową diagnostykę na obecność bakterii, wirusów, grzybów i pasożytów wraz z omówieniem. 

Również w cenie została zawarta: konsultacja zdrowotna, sprawdzenie zakwaszenia organizmu, nietolerancji glutenu i kazeiny, procesów autoagresji, równowagi kwasowo-zasadowej oraz na koniec badania – zalecenia zdrowotne.

Dodatkowo klient ma możliwość skorzystania z jednej terapii za pomocą generatora plazmowego Rife'a, który służy do rozbijania szkodliwych mikroorganizmów. Urządzenie wytwarza falę bezpieczną dla człowieka, ale szkodliwą dla patogenu, która doprowadza do pęknięcia jego błony biologicznej. Gdy to tego dojdzie, patogen przestaje egzystować i nie wytwarza toksyn, które mogą dawać dolegliwości. Urządzenie góruje nad innymi i cechuje się dużą skutecznością, bo fala przenika przez cały organizm, a nie działa punktowo. 

Szczegóły:

• czas trwania zabiegu: 1,5 godz. (wraz z omawianiem badania)

• specjalista wykonujący zabieg: zielarz/dietetyk/biolog

• forma opisu badania/zabiegu: badanie polega na wyszukaniu jednego lub kilku reprezentatywnych punktów na palcach dłoni i wprowadzeniu częstotliwości, na której wibruje dany patogen; w ten sposób można zdiagnozować obecność bakterii, grzybów, wirusów czy pasożytów, mających wpływ na stan organizmu i pojawienie się negatywnych objawów

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 510 535 100. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Herbasol

Herbasol jest gabinetem, w którym diagnozujemy szkodliwe mikroorganizmy, będące przyczyną różnego rodzaju zaburzeń i dolegliwości jak np. ciągłe zmęczenie nieprzechodzące po odpoczynku, problemy z bezsennością, różnego rodzaju bóle, zaburzenia pracy serca i wiele innych. Wychodząc naprzeciw tym problemom, oferujemy nowoczesną diagnostykę i terapię wraz z profesjonalną konsultacją prozdrowotną (dietetyczną, zielarską oraz psychologiczną). Gabinet posiada generator plazmowy Rife’a, w którym zastosowano falę plazmatyczną, obejmującą zasięgiem cały organizm. Dzięki niemu uzyskujemy wysoką skuteczność i znaczną przewagę nad innymi urządzeniami działającymi punktowo. Ponadto nasz personel posiada znaczące doświadczenie oraz profesjonalną wiedzę nabytą na studiach, kursach oraz warsztatach. Specjalizujemy się również w kompleksowej diagnostyce oraz terapii pod kątem boreliozy i infekcji odkleszczowych.