Brak nowych powiadomień

Startowa (hangar nr.10), Bogucin

Lot widokowy helikopterem (od 299 zł) lub lot zapoznawczy z przejęciem sterów (1799 zł) w HeliCenter

Oferta ograniczona czasowo!
10+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Podziwianie pejzaży z lotu ptaka z możliwością przejęcia sterów

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Szczegóły:

  • czas lotu (widokowy): około 12 min

  • czas lotu (zapoznawczy): 30 min w powietrzu (całość trwa ok. 1 godz. wraz z przygotowaniem)


Lot widokowy (dla 1 i 3 osób):

Wylot planowany jest z Lotniska Aeroklubu Poznańskiego Poznań–Kobylnica (EPPK). Już po starcie podziwiamy panoramę całego Poznania. Trasa lotu przebiega po północnej stronie miasta, wzdłuż rzeki Warty, oraz nad kampusem uniwersyteckim Morasko, jednocześnie z oddali wyłania nam się centrum miasta oraz stadion na Bułgarskiej. Kolejnym punktem widokowym jest kompleks Pałaców w Owińskach, Wake Spot w gminie Czerwonak z pięknie prezentującą się linią brzegową, a także Puszcza Zielonka. Natomiast po obraniu kursu powrotnego przelatujemy nieopodal Wieży Widokowej na Dziewiczej Górze oraz mamy możliwość zobaczenia panoramy miasta z zupełnie innej perspektywy. Czas w powietrzu około 12 minut.

Trasa ma ok. 40 kilometrów.


Lot zapoznawczy z przejęciem sterów:

Lot zapoznawczy jest okazją do sprawdzenia swoich sił w powietrzu za sterami helikoptera pod okiem doświadczonego instruktora. Jednocześnie może być początkiem przygody do uzyskania Licencji Pilota. Lot składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. W części teoretycznej omawiane są tajniki pilotażu Helikopterem Robinson R-44 Raven II, zasady lotu, sposób zachowania się przy maszynie, bezpieczeństwo w trakcie lotu, budowa statku powietrznego itp.

Czas: ok. 2 godz. Na część praktyczną składa się natomiast: przygotowanie maszyny do lotu, lot oraz przegląd maszyny po locie. Czas: ok. 1 godz. Czas w powietrzu: 30 minut.


Filmy ze startu i lotów helikopterem zobaczyć można tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony (opcja 1) lub 1 groupon (opcje 2 i 3). Warunkiem odbycia lotu przy zakupie lotu widokowego helikopterem dla 1 osoby jest zebranie się 3-osobowej grupy oraz uprzedni kontakt z firmą Helicenter w celu potwierdzenia terminu. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych firma zastrzega sobie prawo przełożenia lotów na inny termin. Bezpieczeństwo pasażerów w czasie lotów widokowych jest traktowane priorytetowo. W związku ze stanem epidemicznym w kraju w chwili obecnej nie są wykonywane loty widokowe. W momencie uznania, że stan zagrożenia już minął Usługodawca nawiąże kontakt z Klientami, w celu ustalenia dat wykonania zakupionych lotów widokowych.
Dodatkowe informacje: przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Minimalny wiek uczestnika: 2 lata (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność opiekuna prawnego). Maksymalna waga pasażera: 130 kg. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
Szczegóły dojazdu: LARS HELICENTER Startowa hangar nr.10, 62-006 Bogucin.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 664 44 55 33 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

HeliCenter

Marzenia o podniebnej przygodzie mogą się spełnić dzięki Helicenter. Firma posiada bowiem w swojej ofercie loty widokowe helikopterami Robinson R44 II, które na długo pozostają w pamięci, a także szkolenia przeprowadzane przez doświadczonych pilotów. Warto również dodać, że HeliCenter organizuje również imprezy integracyjne dla firm oraz zajmuje się obsługą techniczną maszyn lotniczych.

HeliCenter

Zwiedzanie lub wycieczka, Wycieczka samolotem