zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SRODA. Dziś koniec.

Harmony Body and Mind

ul. Piłsudskiego 91/9, Wrocław

Terapeutyczny masaż Hadado: 1-3 sesje w Harmony Body and Mind (do -48%)

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Masaż Hadado dzięki wykorzystaniu specjalistycznych technik może stanowić alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny kosmetycznej

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania: 90 min
 • dostępny masaż: Hadado
 • przykładowe zalety:
  • lifting
  • redukcja tzw. drugiego podbródka i bruzdy nosowo-wargowej
  • zmniejszenie obrzęków wokół oczu
  • podniesienie opadających powiek, kącików ust i policzków

Hadado: to Japoński lifting twarzy, mistrzowski poziom Japońskich sztuk masażu i określenie „drogi do pięknej skóry”. To połączenie starożytnych najbardziej zaawansowanych technik Kobido ze współczesną wiedzą i technikami pracy mięśniowo – powięziowej czy pracą z tkanką tłuszczową. Jest bardziej intensywny od masażu Kobido.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 171 445 lub 606 627 162. Salon czynny codziennie w godz. 10:00 - 22:00. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Harmony Body and Mind

Zlokalizowany we Wrocławiu salon odnowy Harmony Body and Mind zrodził się z marzeń o ucieczce w świat relaksu i zapomnienia o codziennym pośpiechu. Tutaj można odpocząć i zapomnieć o problemach dnia codziennego, oddając się w ręce specjalistów, którzy pomagają przywrócić harmonię pomiędzy ciałem, a umysłem. W ofercie dostępne są zabiegi obejmujące przede wszystkim masaże (relaksacyjne, odprężające, terapeutyczne), jak i terapie o charakterze rytuałów. Ponadto klienci mają do wyboru profesjonalne zabiegi kosmetyczne, które pomagają kompleksowo zadbać o wygląd.