Brak nowych powiadomień

ul. Notecka 10, Warszawa

Wymiana opon od 79,99 zł w serwisie Gwarant Flota

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wymiana opon sprawia, że korzystanie z auta staje się bezpieczniejsze i dostosowane do warunków atmosferycznych

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie wymiana opon 16-20 cali lub Run Flat

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie dotyczy samochodów dostawczych.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku samochodów z czujnikami ciśnienia w kole, obowiązuje dopłata w kwocie 20 zł/komplet. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 607 639 178. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Gwarant Flota

Profesjonalna obsługa flot samochodowych to specjalizacja serwisu Gwarant Flota. Działająca na terenie Warszawy firma świadczy m.in. usługi wymiany opon z wyważaniem oraz prostowania felg. Serwis wyposażony jest w 5 stanowisk wulkanizacyjnych oraz halę do przechowywania aż 4 tysięcy kompletów opon. Magazyny są odpowiednio przystosowane do przechowywania, to znaczy zgodnie z wymogami technicznymi i zaleceniami producentów opon. Warto dodać, że firma współpracuje z jednymi z największych producentami opon, dzięki czemu ma możliwość nabywania produktów po cenach hurtowych. Na miejscu istnieje również możliwość zakupu opon zimowych i letnich oraz felg stalowych i aluminiowych.