Majaland Warszawa

Ul. Przelotowa 1, Góraszka

Całodzienny bilet do krytego parku rozrywki Majaland Warszawa (do -35%)

Wybierz opcję
Oferta wygasa za02:20:17
Ponad 650 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Magia bajkowego świata Pszczółki Mai i jej przyjaciół w nowym, całorocznym parku rozrywki pod Warszawą

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Całodzienny bilet do parku rozrywki Majaland Warszawa


Ważność:
do 31.03.2023

Szczegóły:

  • w ofercie całodzienny bilet do bajkowego parku rozrywki Majaland Warszawa dla 1 osoby (min. 1 m wzrostu)
  • bilet wstępu obejmuje dostęp do wszystkich atrakcji zlokalizowanych na zewnątrz i wewnątrz krytego parku

Przykładowe atrakcje:

Opis wszystkich atrakcji można znaleźć tutaj.


Mapa Parku Majaland dostępna jest tutaj.


Dodatkowe informacje:


Warunki

Min. wzrost uczestnika: 100 cm. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Bilet obejmuje dostęp do wszystkich aktywnych atrakcji przy spełnieniu odpowiednich warunków wstępu (patrz informacje przed atrakcją). Groupon nie łączy się z innymi rabatami i promocjami. Odsprzedaż i wymiana grouponu jest niedozwolona. Przed wejściem do parku należy zapoznać się z obowiązującym regulaminem parku, a wejście na teren parku jest równoznaczne z jego akceptacją. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny do 31/03/2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Majaland Warszawa

Całoroczny Park Majaland Warsaw oferuje liczne możliwości rodzinnego wypoczynku i zabawy w każdych warunkach pogodowych z atrakcjami zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Park jest jednym z niewielu parków tematycznych w Polsce. Dostępnych jest 25 w pełni tematycznymi atrakcji wewnątrz i na zewnątrz dla dzieci w wieku od 2 do 10 lat oraz jest możliwość obejrzenia kombinacji pokazów na żywo i spotkań.

Na odwiedzających Majaland czekają przede wszystkim uwielbiane przez dzieci postaci, jak np.: Pszczółka Maja oraz rollercoaster Wikingów, karuzela dinozaurów. Na miejscu dostępne są również zjeżdżalnie z zaskakującymi efektami dające wspaniałe orzeźwienie w ciepłe dni, a interaktywna atrakcja Jett Fly zabierze gości na wysokość 22 metrów.