Stary Rynek 43, Poznań

Polska kuchnia: 35 zł za groupon wart 50 zł i więcej do wydania na menu w restauracji Gościniec Tradycja (-30%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu do wyboru są różne tradycyjne polskie potrawy, zupy, dania główne, podawane w piątki dania jarskie, ciasta i desery

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Katarzyna
1 Oceny1 reviews
październik 6, 2020
Piękny wystrój. Bardzo dobre jedzenie a obsługa wspaniała.
G
Guest
2 Oceny2 reviews
wrzesień 9, 2020
Miła obsługa. Dobre jedzenie
M
Marek
sierpień 15, 2020
Miła obsługa a jedzenie przepyszne jedliśmy zrazy wołowe petarda

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: polska
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: napoje
  • w piątki restauracja nie serwuje dań mięsnych

Tradycyjne dania kuchni polskiej w samym centrum Poznania? Uczta pełna smaków w gronie bliskich lub rodziny? Okazją do wspólnego wyjścia może być restauracja Gościniec Tradycja, mieszcząca się na Starym Rynku w Poznaniu. Za pośrednictwem strony Groupon.pl oferuje bony o wartości od 50 do nawet 300 zł, za które zakupić można dowolne dania znajdujące się w menu. Dzięki temu, uczta obejmować może nie tylko przystawkę i danie główne, ale także słodki podwieczorek w postaci wybranego ciasta, deseru i koktajlu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Groupony można łączyć. Oferta nie obejmuje napojów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia: wt.-niedz. 12-22.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 61 284 28 77. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Gościniec Tradycja

Zlokalizowana w jednej z najstarszych poznańskich kamienic na płycie Starego Rynku restauracja specjalizuje się w staropolskich potrawach i tradycyjnych polskich trunkach. Wnętrza lokalu zaaranżowane zostały na wzór przedwojennego polskiego dworku by w pełni pielęgnować staropolską kulturę, historię, rodzimą tradycję i wartości katolickie. W menu na uwagę zasluguje np. chleb z tradycyjnym smalcem, staropolski pasztet, żur na zakwasie z białą kiełbasą, pieczeń wieprzowa, wielkopolskie pyry z gzikiem lub placek drożdżowy. Gościniec Tradycja organizuje również regularne spotkania autorskie ze znanymi osobami i wieczory artystyczne z repertuarem tradycyjnej polskiej muzyki.