Glamour SPA

ul. Rynkowa 92, Przeźmierowo

Endermologia LPG®: 3 zabiegi za 189,99 zł i więcej opcji w Glamour Spa

Wybierz opcję

Wyróżniki

Specjalistyczny zabieg, który może pomóc w procesie wyszczuplania i modelowania sylwetki

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: endermologia LPG®
  • czas trwania 1 zabiegu: 45 minut
  • zabieg na całe ciało
  • więcej informacji na Facebooku

Endermologia LPG® to nowoczesny zabieg, który opiera się na wykorzystaniu mechanicznych oddziaływań na komórki tłuszczowe. Zastosowanie tego rodzaju masażu pozwala na uwolnienie tłuszczu z tkanek.

Po wykonaniu odpowiedniej ilości zabiegów, możliwa jest nie tylko likwidacja cellulitu, ale także wyszczuplenie, wymodelowanie sylwetki oraz poprawa konturu twarzy. Endermologia może pomóc w uzyskaniu idealnie gładkiej skóry i sylwetki, tym bardziej, kiedy zdrowa dieta czy regularne ćwiczenia nie przynoszą określonych efektów.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta możliwa do realizacji od 01.09.2021. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Do zabiegu potrzebny jest kombinezon, który można zakupić na miejscu w cenie 100 zł
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.  695 925 277 lub 61 814 15 35
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Glamour SPA

Gabinet mieści się na terenie 3-gwiazdkowego hotelu Glamour w Przeźmierowie. Na miejscu działa strefa urody i relaksu w których wykonywane są rozmaite zabiegi pielęgnacyjne i upiększające. Oferta Glamour SPAto m.in. zabiegi laserowe, kąpiele i rytuały, masaże, zabiegi na twarz, zabiegi medycyny estetycznej.