Brak nowych powiadomień

58,99 zł: bilety dla 2 osób na wybrany spektakl w Teatrze Scena Współczesna (zamiast 90 zł)

Do -34%
70+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Bilety na wybrany spektakl w Teatrze Scena Współczesna to pomysł na kulturalny wieczór we dwoje

W skrócie

Oferta

  • 2 bilety na wybrany spektakl
  • Kiedy: od 10.01.2020 do 02.02.2020 o godz. 19:00
  • Gdzie: ul. Belwederska 20/22, Warszawa

Spektakle i terminy:

  • „Historia świata w skróconej wersji” – 10.01.2020, 25.01.2020, 31.01.2020
  • „Biblia dla opornych” – 19.01.2020, 02.02.2020
  • „Dzieła wszystkie Szekspira” – 24.01.2020, 26.01.2020, 01.02.2020

„Historia świata w skróconej wersji”

Wędrówka przez dzieje ostatniego tysiąclecia w muzyczno-kabaretowej formie. Podróż w czasie 3 aktorów, podczas której są oni świadkami przełomowych dla ludzkości wydarzeń: epidemii, rewolucji, pogromów i wojen. Na scenie pojawią się m.in.: Leonardo da Vinci, Napoleon, Stalin oraz kosmonauci.

„Biblia dla opornych”

Najważniejsze biblijne historie przedstawione z przymrużeniem oka. Król Salomon zaśpiewa przebój w stylu Jerzego Połomskiego, Salome skusi Jana Chrzciciela tańcem na rurze, Trzej Królowie, prowadzeni przez gwiezdną nawigację, zagubią się na pustyni, a narodziny Jezusa zostaną przekazane na żywo tysiącom widzów za pośrednictwem Jeruzalem TV.

„Dzieła wszystkie Szekspira”

Żartobliwa prezentacja wszystkich 37 dramatów mistrza w wykonaniu trójki aktorów. Hip-hopowy „Otello”, „Makbet” po góralsku, „Romeo i Julia” grana przez samych mężczyzn i „Hamlet” w trzyminutowej wersji. Spektakl oceniony na 5 gwiazdek przez „Gazetę Wyborczą” dostarcza przedniej rozrywki.

Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: należy sprawdzić dostępne terminy i dokonać rezerwacji mailowo: scenawspolczesna@gmail.com z podaniem kodu zabezpieczającego (z min. 24-godz. wyprzedzeniem). Decyduje kolejność zgłoszeń. 
3. Weź wydrukowany groupon i okaż w kasie najpóźniej na 20 minut przed spektaklem. 
Ograniczenia: oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Miejsca są numerowane. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia. 

Teatr Scena Współczesna

Wybierając się do teatru zlokalizowanego w Śródmieściu, należy przygotować się na potężne wstrząsy i wybuchy śmiechu. Przy pomocy kabaretowych form i żartobliwego, momentami wręcz prześmiewczego tonu, artyści podstępnie przemycają porcje konkretnej wiedzy. Można tam zatem zobaczyć Dawida i Goliata walczących na ringu czy Salomona śpiewającego przebój w stylu Jerzego Połomskiego. Otello rapuje, a Makbet chwyta za góralską ciupagę.

Teatr Scena Współczesna przybliża widzom również dramaturgię współczesną. Na jego deskach premierę miało już wiele sztuk, m.in.: „Pterodactyle” Nicky'ego Silvera czy „Disco Pigs” Endy Walsha. Ponadto co roku przybywają tutaj teatry tańca z całego świata, aby wziąć udział w Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Tańca Zawirowania.

Teatr Scena Współczesna

Nocna rozrywka, Teatr i widowiska, Rozrywka i czas wolny, Teatr lub widowisko