Brak nowych powiadomień

Wejściówka dla 2 osób na dowolny spektakl za 19,99 zł w Centrum Inicjatyw Artystycznych (zamiast 36 zł)

Centrum Inicjatyw Artystycznych

Do -44%
70+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Do wyboru są takie spektakle jak „Niedoskonałe”, „Ciało”, „Niekompletność” i „MIMO_za”

W skrócie

Jeśli tęsknisz za prawdziwym teatrem, zamiast robić sceny, skorzystaj z dzisiejszego grouponu i udaj się do Centrum Inicjatyw Artystycznych.

Oferta
1) 19,99 zł zamiast 36 zł za 2-osobowe zaproszenie na spektakl „Puste Pokoje” dn. 03.10. godz. 20,
2) 19,99 zł zamiast 36 zł za 2-osobowe zaproszenie na spektakl „Niekompletność” dn. 07.10. o godz. 20,
3) 19,99 zł zamiast 36 złza 2-osobowe zaproszenie na spektakl „Ciało” dn. 14.10. o godz. 20,
4) 19,99 zł zamiast 36 zł za dwuosobowe zaproszenie na spektakl „Żegnaj Kotku!” dn.17.10. o godz. 20,
5) 19,99 zł zamiast 36 zł za 2-osobowe zaproszenie na spektakl „Niedoskonałe”dn. 21.10. o godz.20,
6) 19,99 zł zamiast 36 zł za 2-osobowe zaproszenie na spektakl „Puste Pokoje”dn. 04.11. o godz. 20,
7) 19,99 zł zamiast 36 zł za 2-osobowe zaproszenie na spektakl „MIMO_za. Profil damy rzecz o Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej” w dn. 07.11. o godz. 20,
8) 19,99 zł zamiast 36 zł za 2-osobowe zaproszenie na spektakl „Edith Piaf” dn. 21.11. o godz. 20,
9) 19,99 zł zamiast 36 zł za 2-osobowe zaproszenie na spektakl „Niedoskonałe” dn. 18.11. o godz. 20,
10) 19,99zł zamiast 36 zł za 2-osobowe zaproszenie na spektakl „Ciało” dn. 25.11. ogodz. 20,
11) 19,99zł zamiast 36 zł za 2-osobowe zaproszenie na spektakl „Żegnaj Kotku!” dn. 28.11 o godz. 20.

„Niekompletność” - monodram, w którym pojawiają się kangury, tańcząca kobieta i wiadomość od pewnego mężczyzny. Spektakl w lekki sposób opowiada o lęku przed samotnością, poczuciem wyobcowania i anonimowością.

  • obsada: Ewa Staroń,
  • głosu użyczył: Piotr Bublewicz

„Ciało” - historia 4 kobiet krążąca wokół tematyki cielesności i dążenie do fizycznej doskonałości. Bohaterki próbują zmierzyć się ze stereotypem kobiecego ideału. Spektakl oparty na kontrowersyjnym tekście Eve Ensler „Ciało doskonałe”.

“Epizody” - spektakl taneczny z piosenkami Edith Piaf inspirowany biografią artystki. Można towarzyszyć francuskiej pieśniarce poprzez kolejne etapy jej życia osobistego, zawodowego. Sceny taneczne przeplatane są tu autorskimi wykonaniami piosenek. Widowisko utrzymane w konwencji kabaretowej i atmosferze Paryża końca XIX w.

„Żegnaj Kotku!” – muzyczno-taneczny spektakl opowiadający na pytanie, w jaki sposób zdobyć i utrzymać przy sobie mężczyznę. Szuka odpowiedzi na pytanie, czy lepiej zaryzykować życie w trudnym związku, czy lepiej wybrać los singieki? Ponadto widowisko zachwyca dynamiczną komplikacją muzyki, tańca i akcji kabaretowej.

„Niedoskonałe” - przedstawienie inspirowane cyklem powieści Krystyny Nepomuckiej „Miłość niedoskonała”. Bohaterki w zabawny i ironiczny sposób dzielą się dzielić się swoimi doświadczeniami, przeżyciami, marzeniami dotyczącymi relacji damsko –męskich.Spektakl przepełniony jest groteskowymi sytuacjami i absurdalnymi rozwiązaniami. Ponadto na scenie taniec przeplata się będzie z pantomimą,kabaretem i utworami wokalnymi.

Centrum Inicjatyw Artystycznych
CIA to dzieło członków Stowarzyszenia „Niezależna Manufaktura Taneczna” i zaprzyjaźnionych artystów. Celem organizacji jest umożliwianie prezentacji różnych form działalności kulturalnej i sztuki. Centrum – poprzez organizację zajęć i warsztatów – aktywizuje środowiska lokalne i prowadzi działalność edukacyjną. Tutaj swoją twórczość prezentować mogą zarówno artyści profesjonalni, jak i amatorzy, ludzie o ugruntowanej pozycji oraz ci dopiero wchodzący na artystyczną ścieżkę. Swoje talenty mogą rozwijać na sali tanecznej i teatralnej oraz w mniejszych pracowniach, gdzie organizowane są zajęcia i warsztaty, a także spektakle, wystawy i koncerty. Organizacja współpracuje z pedagogami, absolwentami (i studentami) PWST we Wrocławiu, Akademii Muzycznej, Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Warunki

Groupon ważny w dniu spektaklu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta dla osób pow. 15 lat.
Dodatkowe informacje: groupon należy wymienić na bilet najpóźniej 30 min przed spektaklem. W przypadku nieodebrania biletu, bilet wraca do regularnej sprzedaży 10 min przed spektaklem.
Konieczna rezerwacja mailowa cia@cia.wroclaw.pl lub tel. 666 533 665 od pod. do pt. w godz. 17-21 oraz w weekendy na 1 godz. przed spektaklem. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Centrum Inicjatyw Artystycznych

Nocna rozrywka, Teatr i widowiska, Rozrywka i czas wolny, Teatr lub widowisko