Brak nowych powiadomień

Gabinet Stomatologiczny Twój Uśmiech

ul. Wałbrzyska 9c, Wrocław

Skaling, piaskowanie, fluoryzacja, przegląd i plan leczenia od 79,99 zł oraz więcej w gabinecie Twój Uśmiech

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet zabiegów przywraca zębom naturalną biel i chroni przed próchnicą – opcjonalnie również wypełnienie ze znieczuleniem

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 79,99 zł za skaling, piaskowanie, fluoryzację, przegląd, plan leczenia dla 1 osoby,
  • 149,99 zł za skaling, piaskowanie, fluoryzację, przegląd, plan leczenia dla 2 osób,
  • 129,99 zł za skaling, piaskowanie, fluoryzację, przegląd, plan leczenia i 1 wypełnienie ze znieczuleniem dla 1 osoby.

Skaling, piaskowanie i fluoryzacja to zabiegi, które w szybki i skuteczny sposób zapewniają efektowny uśmiech. Ultradźwiękowy skaler, wprawiony w mikrodrgania, błyskawicznie usuwa zbędne struktury i siedliska niebezpiecznych bakterii. Dzięki piaskowaniu znikają osady i przebarwienia powstające na płytce nazębnej. Aby wzmocnić szkliwo i zapewnić mu należytą ochronę, potrzeba jeszcze fluoryzacji, która stworzy swoistą barykadę przeciwbakteryjną.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona dla nowych klientów. Groupon nie obejmuje usług świadczonych w ramach weekendowego dyżuru stomatologicznego.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Opcja 3. dotyczy wypełnienia jedno- i dwupowierzchniowego światłoutwardzalnego. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 71 339 40 16 lub 508 869 273 z podaniem kodu grouponu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – inaczej groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Gabinet Stomatologiczny Twój Uśmiech

Gabinet Stomatologiczny Twój Uśmiech powstał z myślą o profesjonalnym wykonywaniu usług stomatologicznych w przyjaznej atmosferze i z dbałością o komfort pacjentów. Gabinet oferuje szeroki zakres usług – zajmuje się m.in. leczeniem zachowawczym, chirurgią stomatologiczną, protetyką, stomatologią estetyczną i protetyką. Proponuje zatem zabiegi nie tylko dbające o zdrowy, ale i piękny uśmiech. Z usług skorzystać mogą także kobiety w ciąży i dzieci.

Gabinet Stomatologiczny Twój Uśmiech

Dentysta, Czyszczenie zębów