Gabinet Stomatologiczny Adam Popko

ul. Suraska 1 lok 111, Białystok

Wypełnienie ubytku ze znieczuleniem i przegląd jamy ustnej od 44,99 zł w gabinecie Adama Popko

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code MIKOLAJ. Ends 6.12.
Użyj kodu

Wyróżniki

  • Wypełnienie nanocząsteczkowe: dopasowane do naturalnego odcienia zębów, światłoutwardzalne wypełnienie – wysoka trwałość i większa estetyka
  • Możliwość wypełnienia nawet 3 ubytków
  • Lokalizacja: centrum

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
D
Daniel
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
listopad 2, 2021
Nie polecam. Szybko nie dokładnie
E
Elżbieta
6 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
styczeń 20, 2022
Pan Doktor jest bardzo miły, jednak nie profesjonalny. NIE ZMIENIŁ rękawiczek, zabieg wykonał nie dokładnie, poza tym wziął dodatkowe pieniądze za lakowanie (pakiet bez lakowania) i zalakował tylko 1 zęba :(
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
grudzień 20, 2021
Usługa skalingu i piaskowania wykonana pobieżnie, miejscami kamień nazębny pozostał. Fluoryzacja - parodia, dotknięcie, a w zasadzie muśnięcie każdego zęba pędzelkiem z fluorem. Dodatkowo pan Adam próbuje od razu naciągnąć na dodatkowe usługi, typu remineralizacja za 50zł i lakowanie za 20zł(lakowanie u osoby dorosłej to nieporozumienie). Oczywiście wszystkie wypełnienia amalgamatowe natychmiast mówi, że trzeba usuwać, bo to neurotoksyny. Ogólnie nie polecam.
A
Anna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 3, 2021
Polecam
G
Guest
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 20, 2021
Bardzo miły doktor 😉 Polecam😉

O tej ofercie

Nie tylko muzycy i malarze wiedzą, jak ważna jest prawidłowa kompozycja. Upewnij się, że w Twoim uzębieniu wszystko gra, wybierając się do Gabinetu Stomatologicznego Adama Popko z dzisiejszym grouponem.

Oferta
wypełnienie nanocząsteczkowe ze znieczuleniem i przeglądem jamy ustnej w 1 z 3 opcji:

1) 44,99 zł za 1 wypełnienie,
2) 74,99 zł za 2 wypełnienia,
3) 94,99 zł za 3 wypełnienia.

Wizyta rozpocznie się od przeglądu jamy ustnej – profesjonalista oceni stan zębów i podpowie, jak prawidłowo dbać o ich higienę. Następnie wykona wypełnienia kompozytowe – tzw. białe plomby światłoutwardzalne oparte na technologii nanocząsteczkowej. Ich odcień jest dopasowywany do naturalnego koloru zębów, co zapewnia wysoką estetykę. Nie trzeba również obawiać się bólu – zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, co ogranicza dyskomfort do minimum.

Gabinet Stomatologiczny Adama Popko
Choć lokalizacja gabinetu jest wielkim plusem, to prawdziwą jego zaletą jest personel i sprzęt. Właściciel jest doświadczonym stomatologiem, który po studiach na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku pracował w Miejskim Zespole Opieki Zdrowotnej i w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej. Od początku lat 90. prowadzi samodzielną praktykę stomatologiczną w kilku gabinetach. Stale podnosi swoje umiejętności, biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach. Jest również członkiem Stowarzyszenia Polskich Lekarzy Dentystów.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks.1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 601 380 000. 
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Gabinet Stomatologiczny Adam Popko