Brak nowych powiadomień

Gabinet Stomatologiczny Adam Popko

Wypełnienie ubytku ze znieczuleniem i przegląd jamy ustnej od 44,99 zł w gabinecie Adama Popko

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Wypełnienie nanocząsteczkowe: dopasowane do naturalnego odcienia zębów, światłoutwardzalne wypełnienie – wysoka trwałość i większa estetyka
  • Możliwość wypełnienia nawet 3 ubytków
  • Lokalizacja: centrum

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
W
WiesławTOP REVIEWER
31 Oceny11 reviews
czerwiec 14, 2019
szybko, sprawnie, bez czekania, po umówieniu wizyty.
M
Marta
1 Oceny1 reviews
kwiecień 20, 2019
Wszystko na najwyższym poziomie 👍
E
ElżbietaHELPFUL REVIEWER
3 Oceny1 reviews
kwiecień 10, 2019
Szczerze polecam. Już jest tam moja córka i znajomi. Profesjonalny rzeczowy i miły a przede wszystkim uczciwy pan Adam sprawia, że wracam tam z przyjemnaścią. Uczciwy ma bardzo dobry sprzęt i materiały z wysokiej półki. Robi szybko i bez bólu bez naciągania na dodatkowe koszty. Po prostu człowiek z innej epoki. Kamera jest super. Byłam w szoku , wyleczyłam zęby wydałam kasę w innym gabinecie a na kamerze wyszły wszystkie mankamenty. Musiałam przeleczyć ponownie bo niby tylko przebarwienia okazały się próchnicą. Poza tym leczy na jednej wizycie nawet po 4 zęby. Polecam z całego serca. Cieszę się, że trafiłam do niego. Dziękuję grouponowi, że daje możliwości trafienia na takich ludzi. Elżbieta.
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Nie tylko muzycy i malarze wiedzą, jak ważna jest prawidłowa kompozycja. Upewnij się, że w Twoim uzębieniu wszystko gra, wybierając się do Gabinetu Stomatologicznego Adama Popko z dzisiejszym grouponem.

Oferta
wypełnienie nanocząsteczkowe ze znieczuleniem i przeglądem jamy ustnej w 1 z 3 opcji:

1) 44,99 zł za 1 wypełnienie,
2) 74,99 zł za 2 wypełnienia,
3) 94,99 zł za 3 wypełnienia.

Wizyta rozpocznie się od przeglądu jamy ustnej – profesjonalista oceni stan zębów i podpowie, jak prawidłowo dbać o ich higienę. Następnie wykona wypełnienia kompozytowe – tzw. białe plomby światłoutwardzalne oparte na technologii nanocząsteczkowej. Ich odcień jest dopasowywany do naturalnego koloru zębów, co zapewnia wysoką estetykę. Nie trzeba również obawiać się bólu – zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, co ogranicza dyskomfort do minimum.

Gabinet Stomatologiczny Adama Popko
Choć lokalizacja gabinetu jest wielkim plusem, to prawdziwą jego zaletą jest personel i sprzęt. Właściciel jest doświadczonym stomatologiem, który po studiach na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku pracował w Miejskim Zespole Opieki Zdrowotnej i w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej. Od początku lat 90. prowadzi samodzielną praktykę stomatologiczną w kilku gabinetach. Stale podnosi swoje umiejętności, biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach. Jest również członkiem Stowarzyszenia Polskich Lekarzy Dentystów.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks.1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 601 380 000. 
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Gabinet Stomatologiczny Adam Popko

Gabinet Stomatologiczny Adam Popko

Dentysta, Czyszczenie zębów