Gabinet Piękna-Dent

ul. Piękna 28a lok. 2, Warszawa (Śródmieście)

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego ze znieczuleniem z konsultacją lekarza w Gabinecie Piękna-Dent

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code MIKOLAJ. Ends 6.12.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego może dać widoczny efekt odmłodzenia; kuracja poprzedzona jest konsultacją z lekarzem

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • preparat stosowany podczas zabiegu: kwas hialuronowy firmy REVITACARE
  • ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu: 1 ampułka
  • znieczulenie: w cenie

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kodu grouponu i kodu zabezpieczającego co najmniej 2 tygodnie przed końcem ważności grouponu. . Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 629 00 99. Dni i godz. korzystania: pon.-pt. w godz. 11-19. Możliwość wymiany grouponu na świąteczny bon podarunkowy. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Gabinet Piękna-Dent

Rodzinna firma powstała po to, aby połączyć dbanie o piękny uśmiech i nieskazitelny wygląd. To dlatego w warszawskim gabinecie można wykonać zarówno zabiegi stomatologiczne, jak i z zakresu medycyny estetycznej. Aby podnieść swoje kwalifikacje, pracownicy Piękna Dent przez trzy lata przebywali w Wielkiej Brytanii, gdzie pracowali oraz brali udział w szkoleniach organizowanych przez uniwersytet w Londynie.

W parze ze specjalistyczną wiedzą idzie dbanie o bezpieczeństwo klientów. To dlatego zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej i inne metody odmładzania poprzedzone są konsultacją z lekarzem medycyny estetycznej. Z kolei usługi z zakresu implantologii oraz chirurgii mogą być wykonywane w sedacji lub pod nadzorem anestezjologa.