Gabinet kosmetologii i masażu „Collagen”

aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 4D, lok.6, Białystok

Do 21% zniżki na Spa - karnet dzienny w Gabinet kosmetologii i masażu ''Collagen''

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by zadbać o lepsze samopoczucie i wygląd twarzy dzięki relaksującemu masażowi oraz oczyszczającemu peelingowi i masce na twarz

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

undefined?

Szczegóły:

  • w ofercie: rytuał spa:masaż relaksacyjny
    peeling kawitacyjny
    maska na twarz
  • czas trwania: 2 godz.

Masaż relaksacyjny: może przyjmować różne formy, od masażu całościowego (obejmuje poszczególne partie ciała, od stóp po szyję) do częściowego (koncentrowanie się na jednej lub kilku partiach, np. na karku i plecach, nogach, kręgosłupie). Technik, jakie stosuje się podczas tego zabiegu, jest wiele. Najczęściej masażyści, stopniowo zwiększając nacisk i napięcie, koncentrują się na redukcji stresu.

Peeling kawitacyjny: metoda mechanicznego złuszczania kolejnych warstw naskórka przy wykorzystaniu ultradźwięków. Zabieg zapewnia oczyszczenie cery, regenerację komórek skóry, spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, a także zwężenie porów.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 786 951 509 . Dni i godziny otwarcia: pon.: 14-19, wt-pt: 10-17, sob- ndz: zamknięte. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Gabinet kosmetologii i masażu „Collagen”

Zlokalizowany w Białymstoku salon kosmetyczny „został stworzony z myślą o osobach, które chciałyby zadbać o swój piękny i zdrowy wygląd oraz przyjemnie spędzić czas”. Tutejszą specjalnością są indywidualne terapie zabiegowe skóry, konsultacje kosmetologiczne, masaże oraz stylizacja oprawy oczu. Odwiedzający to miejsce klienci mogą zdecydować się na oczyszczanie wodorowe, peeling chemiczny lub kawitacyjny, mezoterapię mikroigłową, infuzję tlenową, a także depilację woskiem oraz hennę brwi i rzęs. Dopełnieniem palety usług są relaksujące i kosmetyczne masaże na olejku lub pakiety spa.