2 lokalizacji

Pakiety badań nowotworowych dla mężczyzn (99 zł) lub dla kobiet (109 zł) w Futura Medica – wiele lokalizacje

Wybierz opcję

Wyróżniki

Odpowiednie badania profilaktyczne pozwolą wykazać predyspozycje do niektórych schorzeń

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: 30 minut
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • forma opisu badania: mailowo/online
  • konsultacja w pakiecie: tak

Badanie dla mężczyzn: PSA, CEA, CA 19-9

Badanie dla kobiet: CA 15-3, CA 125, CEA

Marker CEA – nowotwór jelita grubego, nowotwór wątrobowo-komórkowy, nowotwór trzustki, nowotwór żołądka, nowotwór płuca, nowotwór sutka, nowotwór rdzeniasty tarczycy, nowotwór szyjki macicy, nowotwór prostaty i nowotwór pęcherza moczowego.

Marker PSA – nowotwór gruczołu krokowego.

Marker CA 15-3 – nowotwór sutka.

Marker CA 125 – nowotwór jajnika.

Marker CA 19-9 – nowotwory trzustki i dróg żółciowych, rak jelita.

Wszystkie punkty pobrań dostępne tutaj.

Dla Klientów, którzy kupią i zrealizują podwójny pakiet badań markerowych dla Kobiety i Mężczyzny, do realizacji w gabinetach FUTURA MEDICA w Krakowie i Katowicach, po uprzednim umówieniu terminu mailem lub telefonicznie:

  • dla palaczy terapia antynikotynowa (wolność od rakotwórczego nałogu) i dobór liquidów CBD (medyczna legalna marihuana) zamiast rakotwórczych papierosów i e-papierosów czyli “DOBRE ZDROWIE ZAMIAST RAKA!” - BEZPŁATNIE

  • konsultacja w zakresie detoksykacji organizmu, usunięcia rakotwórczego SMOGu, metali ciężkich, spożywanej chemii spożywczej i in. - BEZPŁATNIE

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W dniu poprzedzającym pobranie krwi do badań laboratoryjnych zalecana jest lekkostrawna dieta oraz unikanie nadmiernego wysiłku fizycznego. Należy wyłączyć całkowicie alkohol.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 028 941, 690 028 810 lub mailowo markery@futuramedica.pl w tytule podając hasło „GROUPON" a w treści podając imię, nazwisko, adres do faktury, PESEL, numer telefonu komórkowego, adres mailowy, zakres zakupionego Grouponu, kod zabezpieczający i kod Grouponu, wybraną miejscowość i preferowany termin oraz godzinę wykonania badań. W odpowiedzi odeślemy maila z informacją o proponowanych datach i godzinach oraz miejscu/miejscach badania w danej miejscowości (w której jest kilka punktów poboru).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Futura Medica

Zlokalizowane w kilku miastach gabinety medyczne posiadają nowoczesne urządzenia do biorezonansu, generatory plazmowe, urządzenia do magnetoterapii i wiele innych, co sprawia, że placówki pomagają kompleksowo zadbać o zdrowie pacjenta. Do atutów należy zaliczyć m.in. diagnostykę o wysokiej dokładności, dobór diety leczniczej, odczulanie, terapie antynikotynowe, dostęp do specjalistów szkolonych w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i Chinach czy też organizację turystyki medycznej (wysyłanie pacjentów za granicę w celu zagwarantowania lepszej opieki medycznej).