zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem 2W1. Wkrótce koniec.

FunDive

Wiktorii Wiedeńskiej 9A/63, Warszawa (Mokotów)

Nurkowanie: lekcja (79,99 zł), kurs AOWD (299 zł), OWD (499 zł), Divemaster (1099 zł) i więcej w Fundive

Wybierz opcję

Wyróżniki

Do wyboru lekcja nurkowania lub najpopularniejsze na świecie kursy nurkowania, m.in. Open Water Diver i Advanced Open Water Diver

O tej ofercie

Oferta
Nurkowanie w 1 z 6 opcji:

1) 79,99 zł zamiast 160 zł za nurkowanie basenowe (1 godz. w wodzie w kompletnym sprzęcie nurkowym),
2) 299 zł zamiast 650 zł za kurs AOWD
3) 499 zł zamiast 1300 zł za kurs OWD
4) 789 zł zamiast 1950 zł za kurs OWD + AOWD
5) 1099 zł zamiast 2200 zł za kurs Divemaster (I stopień zawodowy),
6) 1799 zł zamiast 4150 zł za kurs OWD + AOWD + Divemaster (I stopień zawodowy).

Podwodną przygodę warto rozpocząć od nurkowania basenowego. Pod bezpośrednim nadzorem instruktora można wówczas zapoznać się z obsługą sprzętu niezbędnego do nurkowania, a następnie spróbować swoich sił w samodzielnym zanurzeniu w bezpiecznych warunkach.

Każdy etap szkolenia Open Water Diver prowadzony jest przez doświadczonych instruktorów, którzy na jednym wdechu przemierzyć potrafią istny podwodny maraton. W przyjaznej i bezpiecznej atmosferze kursanci uczą się właściwego oddechu, prawidłowych odruchów, biegłego posługiwania się sprzętem i sposobów podwodnej komunikacji.

Z kolei Advanced Open Water Diver przeznaczony jest dla osób posiadających już doświadczenie w temacie nurkowania. Podczas niego zgłębia się zagadnienia teoretyczne niezbędne do rozpoczęcia ćwiczeń praktycznych. Część praktyczna to 5 nurkowań, w trakcie których kursant wywiązuje się z konkretnych zadań (m.in. nurkowanie głębinowe, nurkowanie nawigacyjne). Po ukończeniu programu uzyskuje się uprawnienia do nurkowania z partnerem do głębokości 30 m.
Natomiast po ukończeniu kursu Divemaster zostanie już niewiele do zrobienia, aby stać się instruktorem nurkowania i móc podjąć pracę w zawodzie nurka, a także ubiegać się o zatrudnienie na całym świecie. Kurs ten to 80 godzin zajęć dydaktycznych: wykłady, praktyka na basenie i wodach otwartych, minimum 3 asysty przy kursach podstawowych, 1 przy kursie zawodowym oraz zaliczenie sprawdzianu z ratownictwa czy wytrzymałościowo-pływackiego. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy stają się pełnoprawnymi członkami PADI.
Fundive
Miejsce dla wszystkich kochających wodę, szukających nowej pasji albo nawet sposobu na życie. Warszawska szkoła Fundive prowadzi kursy nurkowania, specjalizacje nurkowe, warsztaty oraz kursy ratownicze. Nurkowania uczą certyfikowani instruktorzy, a szkolenia prowadzone są na każdym poziomie rekreacyjnym PADI oraz technicznym DSAT. Niezbędną edukację mogą tam również zdobyć przyszli ratownicy EFR i DAN. Co najważniejsze, Fundive może się pochwalić profesjonalnym zapleczem technicznym w postaci dobrze zaopatrzonego centrum nurkowego w Wilanowie oraz zlokalizowanej nad Jeziorem Białym k. Gostynina bazy nurkowej.

Warunki

Groupon ważny przez 5 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia:  osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Terminy ustalane indywidualnie. Dodatkowy rabat (40%) na kolejny kurs.
Konieczna rezerwacja tel. 600 420 335 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

FunDive