zamknij
Multikino

os. Lecha 121, Poznań

Wybrany masaż całego ciała od 89,99 zł w gabinecie FrachMED

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na zmniejszenie napięcia mięśniowego i poziomu stresu, wyciszenie, poprawę krążenia, redukcję cellulitu, lepszy sen

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Maria
6 Oceny2 reviews
grudzień 28, 2021
Magiczne ręce masują w tym miejscu!
E
Ewatop reviewer
14 Oceny11 reviews
grudzień 21, 2021
bombowy masaz
G
Guest
1 Oceny1 reviews
grudzień 16, 2021
Oczekiwania spełnione w 100%! Kompletny relaks w połączeniu z profesjonalnym i miłym podejściem.
A
Alicja
1 Oceny1 reviews
listopad 19, 2021
Polecam, jeszcze nigdy nie czułam się tak zrelaksowana i odprężona. Wspaniałe ręce i wspaniała kobieta, która sprawia, ze przez godzinę zapominasz o całym świecie..

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 517 782 128 lub 515 075 740. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

FrachMED

Zlokalizowany w Poznaniu gabinet masażu tworzy zespół dyplomowanych masażystów będących „absolwentami renomowanej szkoły masażu w Krakowie, z wieloletnią praktyką zawodową oraz bogatym doświadczeniem w pracy z pacjentem”. Specjalnością FrachMED są masaże lecznicze wspomagające narządy ruchu, a także rehabilitacja osób po udarach, wylewach i urazach, leczenie rwy kulszowej, drenaż limfatyczny. Ofertę dopełniają m.in. masaże izometryczne, sportowe, relaksacyjne, bańką chińską, gorącymi kamieniami, refleksologia stóp.