Brak nowych powiadomień

Marina Jachtowa, Darłówek Wschodni

Rejs wędkarski po Bałtyku z połowem ryb, wypożyczeniem sprzętu i więcej od 129 zł z Fylgia (do -52%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -51%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Blisko 8 godzin rejsu z połowem ryb albo wynajem łódki na wyłączność to pomysły na morską, odprężająca przygodę

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Podobno na bezrybiu i rak ryba. Jeśli jednak nie chcesz zadowalać się półśrodkami, wyrusz na połów ryb podczas rejsu wędkarskiego po Bałtyku z M.Y. Fylgia.

Oferta
Morska przygoda w 1 z 2 opcji:

1) 129 zł zamiast 230 zł za 8-godzinny rejs wędkarski po Bałtyku: połów ryb z łodzi, wypożyczenie sprzętu, instruktaż łowienia, ubezpieczenie i licencja na połów, oporządzenie ryb, napoje podczas rejsu (kawa, herbata, woda), ciepły posiłek na łodzi,
2) 999 zł zamiast 2070 zł za wynajem łódki na wyłączność dla maksymalnie 8 osób (bez sprzętu wędkarskiego i wyżywienia).

Fylgia
Zarówno doświadczeni wędkarze, jak i ci, którzy poszukują nowych wrażeń, mogą wziąć udział w morskiej wyprawie. Rejsy wędkarskie odbywają się łodzią turystyczną Fylgia o długości 8,5 m, szerokości 3,2 m i wysokości 1,95 m. Fylgia wyposażona jest w GPS+DGPS, kolorową echosondę, tratwę ratunkową, radiotelefony UKF oraz nowoczesny radar zapewniający bezpieczną żeglugę.

Na pokładzie znajduje się sterówka, kajuta, kuchnia i toaleta. Tym, którzy nie posiadają ze sobą wędek, załoga udostępnia potrzebny sprzęt. Podczas rejsu odbywa się instruktaż łowienia, a na zakończenie morskiej przygody złowione ryby są oporządzane. Głód zaspokoić można ciepłym posiłkiem, a pragnienie ugasić wodą, herbatą czy kawą.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 5 grouponów. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Istnieje możliwość przedłużenia rejsu za dodatkową dopłatą. Rejs rozpoczyna się przy zebraniu grupy min. 7 osób. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych termin rejsu może zostać przesunięty.
Konieczna rezerwacja tel. 500 023 071 oraz mailowe przesłanie grouponu na adres mailowy. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 5-dniowym wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

FYLGIA

Sport i rekreacja, Wędkarstwo, Atrakcje dla dzieci, Sport dziecięcy