Fly Salon Kosmetyczny

Banderii 4 U5, Warszawa

Strzyżenie z modelowaniem (25,99 zł) i koloryzacją (95,99 zł) i więcej w Salonie Kosmetycznym Fly

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dobrana do typu urody fryzura w pakiecie z regeneracją pozwalają cieszyć się zadbanymi włosami

O tej ofercie

Szczegóły:

  • jakiej długości włosów dotyczy oferta: do ramion
  • dopłata do włosów dłuższych: 20 zł (płatne na miejscu)
  • rodzaj regeneracji: maska dopasowana do rodzaju włosów
  • koloryzacja dotyczy jednego koloru włosów – nie obejmuje koloryzacji typu ombre, sombre, baleyage oraz koloryzacji wymagającej wcześniejszego rozjaśnienia włosów.

Warunki

W przypadku rezerwacji dokonanej za pośrednictwem Groupon można dokonać jej modyfikacji lub anulacji do 24 godz. przed rozpoczęciem wizyty. Po upływie tego czasu rezerwacji nie można zmienić i nie przysługuje zwrot gotówki. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 509 509 882. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Dopłata do włosów dłuższych: 20 zł (płatne na miejscu) koloryzacja dotyczy jednego koloru włosów, nie obejmuje koloryzacji typu ombre, sombre, baleyage oraz koloryzacji wymagającej wcześniejszego rozjaśnienia włosów Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta obejmuje włosy do ramion.

Fly Salon Kosmetyczny

Zlokalizowany na warszawskiej Woli salon kosmetyczny to miejsce, w którym każdy ma szansę znajdzie coś dla siebie. Szeroka oferta zabiegowa obejmuje usługi kosmetologiczne (np. mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny), fryzjerskie i barberskie oraz stylizację paznokci dla kobiet i mężczyzn. Na miejscu można również zdecydować się na depilację laserową i woskiem, laminację oraz hennę brwi i rzęs, a także trwale ozdobić swoje ciało tatuażem. Wszystko to w miłej i komfortowej atmosferze.