zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

FIZJOERGO - fizjoterapia

2A Stefana Czarnieckiego, Toruń

Masaż - Leczniczy w firmie FIZJOERGO - fizjoterapia

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Masaż jest wykonywany przez terapeutę z wieloletnim doświadczeniem.

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Adrianna
1 Oceny1 reviews
styczeń 4, 2022
Gorąco polecam! Super masaż!

O tej ofercie

50-minutowy masaż leczniczy

W ofercie:

50-minutowy masaż leczniczy

Masaż leczniczy to zbiór najskuteczniejszych technik zaczerpniętych z masażu klasycznego, masażu tkanek głębokich oraz terapii punktów spustowych. Jest on dedykowany dla osób z dolegliwościami układu mięśniowo-szkieletowego, spowodowanymi m.in. pracą siedzącą, stanami pourazowymi, przeciążeniami oraz pogorszoną regeneracją na skutek stresu. 

Korzyści: działanie przeciwbólowe, zmniejszenie napięcia mięśni, poprawa krążenia, poprawa trofiki skóry. 

Masaż jest dobierany indywidualnie wg wskazań i przeciwskazań klienta.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 512 494 596. Ograniczona dostępność w weekendy. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

FIZJOERGO – fizjoterapia

Czym dłużej jesteśmy fizjoterapeutami, tym bardziej lubimy nimi być. Praca z ciałem daje wiele możliwości, a osiągane pozytywne efekty terapeutyczne dają dużo satysfakcji zarówno klientom, jak i nam samym. Nasz gabinet powstał, abyśmy mogli wprowadzać standardy, o jakich marzyliśmy i jakie chcielibyśmy zastać w gabinecie jako pacjent. Nasz gabinet to miejsce, gdzie znajdziesz zarówno metody terapii, jak i odnowy biologicznej. Nasz zespół da z siebie wszystko, żeby nasi klienci osiągnęli wraz z nami swoje wymarzone cele czy to zdrowotne czy estetyczne.