zamknij
Użyj kodu APKA i uzyskaj do 20% zniżki na oferty Twoje miasto. Dziś koniec. Niektóre oferty mogą być wykluczone z promocji.

FIZJOERGO – fizjoterapia

Stefana Czarnieckiego 2A, Toruń

Do 35% zniżki na: Masaż relaksacyjny w firmie FIZJOERGO – fizjoterapia

Wybierz opcję

Wyróżniki

Masaż wykonywany przez terapeutę z wieloletnim doświadczeniem.

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Adrianna
1 Oceny1 reviews
styczeń 4, 2022
Gorąco polecam! Super masaż!

O tej ofercie

60-minutowy masaż relaksacyjny

W ofercie:

60-minutowy masaż relaksacyjny

Dzięki zastosowaniu odpowiednich technik rozluźniających oraz usunięciu nadmiernych bodźców zewnętrznych, dochodzi do zniwelowania negatywnych reakcji na stres, przez co następuje całkowite odprężenie ciała i umysłu. Dzięki likwidacji napięcia mięśniowego, pozytywnemu wpływowi na krążenie i ciśnienie krwi masaż relaksacyjny jest idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z permanentnym stresem, chronicznym zmęczeniem oraz przebodźcowaniem.

Masaż jest wykonywany przez terapeutę z wieloletnim doświadczeniem.

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 512 494 596. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

FIZJOERGO – fizjoterapia

Czym dłużej jesteśmy fizjoterapeutami, tym bardziej lubimy nimi być. Praca z ciałem daje wiele możliwości, a osiągane pozytywne efekty terapeutyczne dają dużo satysfakcji zarówno klientom, jak i nam samym. Nasz gabinet powstał, abyśmy mogli wprowadzać standardy, o jakich marzyliśmy i jakie chcielibyśmy zastać w gabinecie jako pacjent. Nasz gabinet to miejsce, gdzie znajdziesz zarówno metody terapii, jak i odnowy biologicznej. Nasz zespół da z siebie wszystko, żeby nasi klienci osiągnęli wraz z nami swoje wymarzone cele czy to zdrowotne czy estetyczne.