FIXME – Studio treningu i fizjoterapii

Zamenhofa 17, Gdynia

Terapia fizjoterapeutyczna za 95 zł w FIXME – Studiu treningu i fizjoterapii w Gdyni

Wybierz opcję

Wyróżniki

Profesjonalna terapia z udziałem doświadczonego fizjoterapeuty

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • terapia indywidualna 1,5 godziny
  • specjalista wykonujący zabieg: fizjoterapeuta

Terapia dobierana do potrzeb pacjenta zawierająca specjalistyczne metody fizjoterapeutyczne. W trakcie terapii zbierany jest szczegółowy wywiad oraz przeprowadzane jest badanie diagnostyczne. Na podstawie zebranych informacji planowany jest indywidualny cykl terapeutyczny.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 881 181 414. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny do 31/01/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

FIXME – Studio treningu i fizjoterapii

Mieszczące się na terenie Gdyni studio prowadzone jest przez zespół fizjoterapeutów oraz trenerów personalnych. W FIXME skorzystać można z m.in. terapii indywidualnej, drenażu limfatycznego, kinesiotapingu, sauny. Dodatkowo gabinet oferuje masaż relaksacyjny, klasyczny, sportowy lub bańką chińską.