Fiu Fiu Warszawa Wola

Juliana Konstantego Ordona 5F, Warszawa

Laminacja brwi z farbowaniem lub henna pudrowa w Fiu Fiu Warszawa Wola (do -37%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZABAWA20. Ważny do 1.6.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Pakiet zabiegów pozwalających podkreślić naturalne piękno brwi

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • zabieg wykonywany jest na naturalnych brwiach klientki
  • czas trwania zabiegu: 1 godz.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 535 402 590. Rezerwacja tylko i wyłącznie drogą telefoniczną. Rezerwacja wykonana przez booksy nie będzie honorowana. Z uwagi na urlop realizacja grouponu możliwa od 10 czerwca 2023 r. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Fiu Fiu Warszawa Wola

W położonym na warszawskiej Woli salonie, dostępny jest bogaty wybór zabiegów kosmetycznych i stylistycznych. Fiu Fiu Warszawa Wola oferuje swoim klientkom m.in. wybrany manicure i pedicure, zabiegi pielęgnujące na twarz, depilację woskiem, hennę brwi i rzęs. Warto też dodać, iż na miejscu wykonywany jest makijaż okolicznościowy, dzienny, biznesowy czy sylwestrowy.