FitTenis

Macedońska 11, Wrocław

Do 40% zniżki na: Treningi tenisa w FitTenis

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: WEEKEND. Ważny do 10.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Treningi tenisa na każdym poziomie zaawansowania. Dowolność wyboru treningu - oferujemy: 2 korty kryte (nowoczesna hala) i 1 zewnętrzny.

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

2 x Trening Tenisa dla 1 osoby

Indywidulane treningi tenisa na każdym poziomie zaawansowania, także dla amatorów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tenisem.

Kompleksowo dobrany zestaw ćwiczeń dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości, który pomoże Ci poprawić umiejętności gry w tenisa ziemnego.

Trener skupia się cały czas na Tobie, techniki są powtarzane i tłumaczone tak, aby wszystko wychodziło z mistrzowską dokładnością. 

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów tenisa ziemnego, którzy pomogą w zakresie przygotowania fizycznego oraz dodatkowo w wyborze sprzętu tenisowego.

2 x Trening Tenisa dla 2 osób

Tenis to sport, w który można grać niemalże bez względu na wiek, a mimo to może być okazją do świetnej zabawy! Zajęcia dla dorosłych mają charakter rekreacyjny. Prowadzone są w formie indywidualnej i grupowej. Prowadząc zajęcia realizujemy program play&stay, kierowany zarówno do dzieci i dorosłych, firmowany przez Międzynarodową Organizację Tenisową (ITF). Program nauki i doskonalenia umiejętności tenisowych pozwala na podnoszenie zarówno elementów taktyki i techniki, przy jednoczesnym rozwoju ogólnej sprawności fizycznej.

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 535 535 351. Do każdego treningu dopłata za wynajem kortu - ceny mogą się różnić w zależności od dnia i godziny gry (wg cennika). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24h wyprzedzeniem trening przepada i egzekwowana będzie opłata za wynajem kortu. Oferta Gruponu skierowana jest dla nowych klientów, którzy wcześniej nie korzystali z treningów w Akademii FitTenis. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 5. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

FitTenis

Tenis to dynamiczny sport, który pobudza układ krążenia, doskonali refleks, kształtuje sylwetkę, poprawia ogólną wydolność organizmu i wyrabia siłę. Jego ogólnorozwojowy charakter stara się propagować działająca od 2014 roku szkoła FitTenis. Klasyczną grę uzupełniają innowacyjne systemy: cardio tenis (wysiłek tlenowy oparty na interwałach), xpress tenis (nowoczesna nauka gry z wykorzystaniem wolniejszych piłek). Ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tenisem, trafią w szkole pod skrzydła Uli Branieckiej, która po ukończeniu studiów na Florida Gulf Coast University zdobywała doświadczenie trenerskie m.in. w Stanach Zjednoczonych i Anglii. Warto dodać, że po intensywnym wysiłku fizycznym, jaki zapewni gra, warto skorzystać z masażu regenerującego mięśnie lub skorzystać z porady dietetyka. FitTenis oferuje również "Weekendy z Tenisem" dla grup zorganizowanych.