FitNOW - Centrum Treningowe & Poradnia Dietetyczna

Zabłocie 25/5L, Kraków

Do 31% zniżki na: Trening fitness w firmie FitNOW - Centrum Treningowe & Poradnia Dietetyczna

Wybierz opcję

Wyróżniki

Uczymy jak wykonać podstawowe ćwiczenia, zachować się w siłowni, korzystać ze sprzętów, pracować z ciężarem w bezpieczny sposób.

O tej ofercie

Jak zacząć trenować. 5-godzinny kurs „Siłownia dla zielonych"

Indywidualny kurs składa się z pięciu osobnych treningów 1 na 1 pod okiem wykwalifikowanego trenera. To znaczy, że można go ukończyć w kilka dni, a można np. w miesiąc, w dowolnych terminach pasujących trenującemu i trenerowi. Kurs odbywa się w profesjonalnym studiu treningów w Krakowie. Więcej informacji na [stronie](https://fitnow.pl/silownia-dla-zielonych-jak-zaczac-trenowac-kurs/).

Pakiet trzech treningów personalnych

Trzy indywidualne treningi personalne w profesjonalnym studiu w Krakowie pod okiem wykwalifikowanego trenera.

Treningi odbywają się w kameralnym studiu treningów personalnych. Wszyscy trenerzy mają lata doświadczenia w pomaganiu ludziom.

Czas trwania jednego treningu personalnego: min. 1 godzina.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 509 480 666. Osoby poniżej 18 lat, muszą mieć pisemną zgodę opiekuna lub rodzica. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

FitNOW - Centrum Treningowe & Poradnia Dietetyczna

Nie jesteśmy siłownią. Jesteśmy kameralnym studiem treningów personalnych. Nie ściemniamy. Prowadzimy fizjoterapię, pomagamy w powrocie do zdrowia po urazach. Wspieramy też walkę z niepotrzebnymi kilogramami, układamy zindywidualizowane plany żywieniowe. Wyjaśniamy przy tym, co i kiedy jeść. Nie wzięliśmy się znikąd. Każdy z naszych trenerów ma lata doświadczenia w pomaganiu ludziom.