zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem START. 25% zniżki 16-22.

Fitalia – catering dietetyczny

Catering dietetyczny: dieta z wyborem menu (od 126,99 zł) lub detoks warzywno-owocowy (140,99 zł) z firmą Fitalia

od
165 zł
Oferta niedostępna

Wyróżniki

Okazja, by przez kilka dni poczuć się lekko na warzywno-owocowym detoksie lub zastosować dietę z wyborem menu wg własnego gustu

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: detoks warzywno-owocowy lub dieta z wyborem menu
  • kaloryczność: 1000-4000 kcal
  • czas trwania: 3-20 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 3 lub 5
  • wyłączenia: brak
  • obszar dostawy: Śląsk (Katowice, Ruda Śląska, Chorzów, Tychy, Mikołów, Łaziska Górne i Dolne, Orzesze, Knurów, Czerwionka-Leszczyny, Świerklany, Żory, Rybnik oraz niektóre okoliczne mniejsze miejscowości)
  • dostawa: codziennie w godz. 16-21 z wyłączeniem sobót (catering na niedzielę dostarczany jest w piątek wieczorem razem z zestawami na sobotę)

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 519 455 615 lub e-mail: biuro@fitalia.com.pl. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Obszar dostawy: Śląsk (Katowice, Ruda Śląska, Chorzów, Tychy, Mikołów, Łaziska Górne i Dolne, Orzesze, Knurów, Czerwionka-Leszczyny, Świerklany, Żory, Rybnik oraz niektóre okoliczne mniejsze miejscowości). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Fitalia – catering dietetyczny

Chcąc odżywiać się „zdrowo, pysznie i wygodnie”, warto wybrać dietę pudełkową z dowozem. Usługę taką oferuje firma Fitalia, która tworzy lokalną firmę gastronomiczną, a dodatkowo specjalizuje się w przygotowywaniu różnego rodzaju cateringów dietetycznych dostosowanych do różnorodnych potrzeb i preferencji. Klienci mają do wyboru takie diety jak: Figura, Równowaga, Energia, Siła, a także dieta Ketogeniczna, Bezmleczna, Bezglutenowa, O Niskim IG, Indywidualna. W ofercie jest także detoks warzywno-owocowy oraz dieta z wyborem menu, w której można samodzielnie wybierać posiłki.