Brak nowych powiadomień

Find A Way

Gra w pokoju Manewry Kartelu dla 2-5 osób od 79,99 zł w Find A Way (do -33%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -33%
20+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Rozrywka dla 2-5 osób, w trakcie której uczestnicy będą musieli obejść wszystkie zabezpieczenia i opuścić kryjówkę w określonym czasie

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • czas trwania zabawy: 60 min
  • dni, w które można korzystać z grouponu: od poniedziałku do niedzieli
  • na miejscu należy pojawić się punktualnie

Manewry Kartelu

Gracze wcielają się w członków kartelu. Jeden z nich okazuje się być kapusiem, który zdradza DEA miejsce ukrywania się grupy. Gra polega na opuszczeniu kryjówki przed tym nim amerykańska agencja rządowa dokona aresztowania wszystkich osób.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Find A Way

Przeniesiona ze świata wirtualnego do rzeczywistego rozrywka jest propozycją na spędzenie wolnego czasu w gronie znajomych. Uczestnicy, wcielając się w role zawarte w scenariuszu, muszą współpracować ze sobą by rozwiązać przygotowane zagadki logiczne, elektroniczne i manualne. W ściśle określonym czasie muszą wydostać się z zamkniętego pomieszczenia. Ta rewolucyjna forma rozrywki może stanowić ciekawe urozmaicenie urodzin, wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego.

Find A Way

Rozrywka i czas wolny, Pokój zagadek
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.