Brak nowych powiadomień

Palacza 102, Poznań

Gra w pokoju Manewry Kartelu dla 2-5 osób od 79,99 zł w Find A Way (do -33%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Rozrywka dla 2-5 osób, w trakcie której uczestnicy będą musieli obejść wszystkie zabezpieczenia i opuścić kryjówkę w określonym czasie

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabawy: 60 min
  • dni, w które można korzystać z grouponu: od poniedziałku do niedzieli
  • na miejscu należy pojawić się punktualnie

Manewry Kartelu

Gracze wcielają się w członków kartelu. Jeden z nich okazuje się być kapusiem, który zdradza DEA miejsce ukrywania się grupy. Gra polega na opuszczeniu kryjówki przed tym nim amerykańska agencja rządowa dokona aresztowania wszystkich osób.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 796 647 266. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Find A Way

Przeniesiona ze świata wirtualnego do rzeczywistego rozrywka jest propozycją na spędzenie wolnego czasu w gronie znajomych. Uczestnicy, wcielając się w role zawarte w scenariuszu, muszą współpracować ze sobą by rozwiązać przygotowane zagadki logiczne, elektroniczne i manualne. W ściśle określonym czasie muszą wydostać się z zamkniętego pomieszczenia. Ta rewolucyjna forma rozrywki może stanowić ciekawe urozmaicenie urodzin, wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego.