Na wynos

Fiesta Del Vino

Czechosłowacka 106 a, Poznań

Do 20% zniżki na Kuchnia hiszpańska w Fiesta Del Vino Wine Food And Accessories

Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu m.in. deska hiszpańskich/włoskich serów, ravioli z ricottą, krem z grzybów, pierś z kaczki kukurydzianej, mule, tarta crème brûlée

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Krystian
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 6, 2022
Bardzo miła obsługa,smaczne jedzenie, polecam
M
Marcela
6 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 22, 2022
Bardzo miła atmosfera i dobre jedzenie.
P
Patryk
15 Oceny8 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 14, 2022
Pizza the best.Polecam
J
Jolanta
5 Oceny3 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
listopad 12, 2021
Nie jestem zadowolona, gdyż na stronie fiestadelvino.pl jest inne menu niż w lokalu. Wybrałam dania z ww.strony i dlatego zakupiłam groupon, niestety w restauracji nie było wybranych wcześniej potraw.
A
Andrzej
6 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 11, 2021
Zamówienie przygotowane na czas. Bardzo smaczne
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: europejska
  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • menu dostępne na Facebook'owym koncie restauracji
  • wyłączenia: napoje

Warunki

Aby zamówić na wynos, skontaktuj się z lokalem tel. 61 883 39 65 i podaj kod zabezpieczający grouponu. Za opakowanie na wynos może zostać naliczona dodatkowa opłata.

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Z oferty wyłączone są wszystkie napoje z menu. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Restauracja czynna pon.-sob. w godzi. 12-22, kuchnia w restauracji czynna do godz. 21.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Fiesta Del Vino

Zlokalizowana przy ulicy Czechosłowackiej restauracja to wyjątkowe miejsce na mapie Poznania. Fiesta Del Vino jest klimatycznym lokalem, w którym połączono koncepcję specjalistycznego sklepu winiarskiego z akcesoriami i delikatesami oraz barem tapas i sezonową kuchnią. Klienci mają do wyboru regionalne produkty z Włoch, Hiszpanii i Francji, mogą kosztować m.in. serów, wędlin, oliw extra virgin, octów balsamicznych, makaronów, oliwek, karczochów, kaparów oraz korzystać z profesjonalnej rady sommeliera. Jest to też miejsce odpowiednie na randkę, spotkanie biznesowe, imprezę okolicznościową i nie tylko. Warto dodać, że restauracja Fiesta Del Vino została uwzględniona w Żółtym Przewodniku Gault&Millau 2019.

Więcej informacji na Facebooku.