Fabryka Sylwetki

Świętego Mikołaja 56/57, Wrocław

Wyszczuplająca lipoliza lub liposukcja od 89 zł w salonie Fabryka Sylwetki

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na zredukowanie wagi i wymodelowanie problematycznych partii ciała

O tej ofercie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: lipoliza lub liposukcja
  • czas trwania zabiegu: 30 minut

Warunki

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Rezerwacja online jest niezbędna. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Potwierdzone rezerwacje mogą być odwołane lub zmienione do 24 godzin przed planowanym terminem rezerwacji. Prawo do anulowania rezerwacji w ciągu 14 dni przysługuje tylko wtedy, gdy rezerwacja nadal może zostać anulowana.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Fabryka Sylwetki

Borykając się z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej w problematycznych partiach ciała warto skorzystać z pomocy, jaką przynieść mogą specjalistyczne zabiegi. W tym celu można odwiedzić zlokalizowany we Wrocławiu gabinet Fabryka Sylwetki. W ofercie dostępne są m.in. zabiegi liposukcji ultradźwiękowej, lipolasera, fal radiowych i dermomasażu, które pozwalają wymodelować sylwetkę, zredukować cellulit oraz wyszczuplić wybrane partie ciała.