Brak nowych powiadomień

Fabryka Relaxu

60-minutowy masaż do wyboru od 69,99 zł w Fabryce Relaxu

Oferta niedługo się kończy!
Do -29%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na odprężenie i nawilżenie skóry; ukojenie zmysłów, wyciszenie organizmu, poprawę krążenia i zwiększenie sprawności

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania: 60 minut

Masaże do wyboru:

  • klasyczny
  • refleksologia: masaż połączony z zabiegiem leczniczym na stopy
  • refleksologia: masaż głowy
  • masaż klasyczno-relaksacyjny i pinopresura

Jak zadbać jednocześnie o ciało i ducha? Odpowiedzią może być oferta na masaż w Fabryce Relaxu w Poznaniu. Masaż uwalnia ciało od zbędnego napięcia – jest skutecznym sposobem na redukcję stresu, a także remedium na zmęczenie fizyczne. Masażysta, wykonując rytmiczne i powolne ruchy, wprowadza masowaną osobę w stan rozleniwienia, przywraca prawidłowy rytm serca, a nawet łagodzi bóle głowy oraz stany depresyjne.

Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Z powodu urlopu brak możliwości realizacji w dn. 22-29.05.2019.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godz. otwarcia: pon., śr., pt. 9-19, wt., czw. 9-16. Soboty - nieczynne. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 796 142 700. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Fabryka Relaxu

W Fabryce Relaxu produkuje się odprężenie. Nad wszystkim czuwa dyplomowana masażystka, która sztuki masowania uczyła się w Wielkopolskiej Szkole Medycznej w Poznaniu. Po opanowaniu masaży leczniczych poznała tajniki zabiegów orientalnych, a jej pasją z czasem stała się refleksologia. Dzięki ciągłemu kształceniu się może swoim gościom zaproponować wiele kojących zmysły terapii, począwszy od masażu klasycznego i aromaterapeutycznego, na lomi lomi i drenażu limfatycznym kończąc.

Fabryka Relaxu

Masaż, Masaż całego ciała
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.