FABRYKA ENDORFINY Studio relaksu i modelowania sylwetki

Bielsko-Biała

Do 26% zniżki na: Pakiet zabiegów wyszczuplających w FABRYKA ENDORFINY Studio relaksu i modelowania sylwetki

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny APPKA25. Termin: 30.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Skuteczne metody na odchudzanie połączone z relaksem w saunie infrared oraz masaż na roll masażerze wyróżniają nas na tle innych klubów.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

PowerSlim Active – karnet 5 wejść

PowerSlim Active – czas zabiegu 50 minut – urządzenie, w którym spalanie kalorii następuje już po 3 minutach. Wykorzystywany tutaj system jonizacji działa z podwójna siłą, czego efektem może być nie tylko szybsza przemiana materii, lepsza kondycja, ale także wyraźna utrata obwodów ciała, mniejsza waga oraz zmniejszona widoczność cellulitu.

Rollmasażer – karnet 5 wejść

Rollmasażer – czas zabiegu 60 minut – mechaniczny masaż wykorzystujący działanie drewnianych obrotowych rolek oraz podczerwieni. 

Obszary zastosowania urządzeń Rollmasaż

– Wyszczuplanie oraz bardzo efektywne formowanie sylwetki

– Szybkie i natychmiast widoczne sukcesy w poprawie obrazu skóry, redukcja rozciągniętej skóry po dużej redukcji wagi (ciąża, diety, wyniszczające choroby)

– Redukcja nawet zaawansowanego cellulitu oraz rozstępów

– Stymulacja mięśni – temat istotny dla osób nie mogących lub nie lubiących uprawiać sportu

Sauna Infrared – karnet 5 wejść

czas zabiegu 30 minut – Sauna infrared wykorzystuje promienie podobne do słonecznych, tylko bez udziału szkodliwego UV. Przebywanie w saunie wpływa na regenerację i oczyszczenie organizmu. Sauna na podczerwień polecana jest także osobom z nadwagą, bo w trakcie jednego seansu dochodzi do spalenia ok. 600-900 kalorii, jest więc to skuteczny środek wspomagający odchudzanie. Przy okazji skutkiem ubocznym pobytów w saunie jest zmniejszenie cellulitu, bo seanse poprawiają także wygląd skóry.

Wychodząc naprzeciw osobom, które nie przepadają za intensywnym wysiłkiem fizycznym na siłowni stworzyliśmy w Bielsku-Białej miejsce, w którym przy minimalnym wysiłku osiągną maksymalne rezultaty związane z odchudzaniem, poprawą zdrowia, wyglądu i samopoczucia, a wszystko to za pomocą nowych technologii stosowanych w sprzętach fitness.

FABRYKA ENDORFINY to studio fitness, wyposażone w wysokospecjalistyczny sprzęt PowerSlim Active, Vacu Body Space, sauna infrared, lampa kolagenowa, rollmasażer, opalanie natryskowe.

Udostępniamy nowoczesne urządzenia fitness wspomagające odchudzanie, likwidację cellulitu, rozstępów i kształtowanie sylwetki przy użyciu podczerwieni i jonizacji, drenażu limfatycznego, podciśnienia oraz stymulacji nerwowo-mięśniowej organizmu wywołanej drganiami mechanicznymi.

Oferujemy usługi w kameralnym, eleganckim wnętrzu zapewniając optymalne, komfortowe warunki do ćwiczeń dla kobiet. Jest to miejsce, w którym Panie w różnym wieku i o różnych kształtach mogą się czuć swobodnie.

Wyróżniamy się na tle istniejących klubów fitness, salonów kosmetycznych czy siłowni nowoczesnym sprzętem zgromadzonym w jednym miejscu. Naszymi atutami są również niepowtarzalna, kameralna atmosfera i indywidualne podejście do klienta, które skutkują uzyskaniem wymarzonych efektów. Opieka trenera personalnego i doradcy żywieniowego pomaga w utrzymaniu motywacji i realizacji zamierzonych celów.Niewątpliwą zaletą jest także doskonała lokalizacja naszego studia w centrum Bielska-Białej z bezpłatnym dużym parkingiem przed budynkiem.

Skuteczne metody na odchudzanie połączone z relaksem w saunie infrared oraz masaż na roll masażerze wyróżniają nas na tle innych klubów fitness w Bielsku- Białej.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Oferta przeznaczona tylko dla kobiet. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 733 503 645. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 365 dniach. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

FABRYKA ENDORFINY Studio relaksu i modelowania sylwetki

Położone na terenie Bielska-Białej studio oferuje swoim klientom bogaty wybór urządzeń fitness. W Fabryce Endorfiny znajdue się m.in. platforma wibracyjna, rollmasażer, lampa kolagenowa, pasy masujące. Oprócz tego, zdecydować się można na opalanie natryskowe, dzięki któremu można zyskać efekt naturalnej opalenizny.