F.H.U KINGA CIUPEK GABINET ZDROWIA

47/49 Józefa Wybickiego, Toruń

Do 31% zniżki na: Zabieg kolagenowy i peeling kawitacyjny w firmie F.H.U KINGA CIUPEK GABINET ZDROWIA

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny MARZEC. Termin: 31.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Bezpłatny parking. Indywidualne podejście do klienta. Dostosowanie terminu wizyty do potrzeb klienta.

O tej ofercie

Zabieg kolagenowy + peeling kawitacyjny dla cery trądzikowej

W ofercie zabieg dogłębnie oczyszczający skórę, a jednocześnie delikatny dla cery. Zabieg redukuje wydzielanie sebum. Naturalny kolagen poprawia kondycję skóry.

Efekt: dogłębnie oczyszczona i nawilżona skóra.

Zabieg dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Dodatkowa opłata za demakijaż w wysokości 10 zł. Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 572 484 600. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

F.H.U KINGA CIUPEK GABINET ZDROWIA

Zabiegi hiperbarii tlenowej polegają na przeprowadzeniu sesji tlenowych w specjalnych komorach, gdzie panują warunki podwyższonego ciśnienia (ciśnienie wyższe od atmosferycznego) i podawaniu tlenu o podwyższonym stężeniu. Większe stężenie tlenu wraz z warunkami podwyższonego ciśnienia atmosferycznego, sprawia że wymiana gazowa wewnętrzna w erytrocytach zachodzi sprawniej. Również więcej tlenu rozpuszcza się w osoczu, gdzie fizjologicznie rozpuszcza się go niewiele. W badaniach udowodniono również że więcej tlenu rozpuszcza się w limfie i płynie mózgowo-rdzeniowym. Wszystko to skutkuje lepszym natlenieniem całego organizmu, nawet miejsc gdzie panowały warunki lokalnej hipoksji (niedotlenienia) np. z powodu obkurczenia naczyń czy polineuropatii cukrzycowej. Lepsze natlenienie całego organizmu to poprawa metabolizmu- przyspiesza metabolizm. W komorze można spać, leżeć, siedzieć, czytać książkę, używać elektroniki.