Warsztaty koktajlowe (129 zł) lub szkolenie barmańskie (259 zł) w Event-Bar (do -74%)

Szczecin

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Do -74%
10+ kupionych

W skrócie


Mówi się, że „lód i piana to zarobek barmana”. Może to i prawda, ale tylko w przypadku amatorów - jeśli chcesz dołączyć do grona barowych profesjonalistów wybierz się z dzisiejszym grouponem na szkolenie w Event-Bar.

Oferta
1) 129 zł zamiast 415 zł za warsztaty koktajlowe dla hobbystów, oferta dla 1 osoby,
2) 219 zł zamiast 830 zł za warsztaty koktajlowe dla hobbystów, oferta dla 2 osób,
3) 259 zł zamiast 600 zł za szkolenie barmańskie dla 1 osoby.

Warsztaty koktajlowe:

  • przygotowanie 4 koktajli
  • czas trwania ok. 2 godzin
  • grupa min. 6 osób, maks. 12 osób

Szkolenie barmańskie

  • 6 dni po 5 godzin
  • na koniec zajęć egzamin
  • przy zdaniu egzaminu zaświadczenie zgodne z MEN oraz dyplom uczestnictwa
  • dla najbardziej aktywnych “job placement” w szczecińskich lokalach

Szkolenie przygotowane są na wzór szkoleń prowadzonych przez najlepsze szkoły barmańskie na terenie Unii Europejskiej i USA. Kurs obejmuje łącznie 30 godzin szkolenia teoretycznego i praktycznego i ma za zadanie przekazać podstawową wiedzę z zakresu miksologii i towaroznawstwa alkoholowego i techniki flair. Event-Bar zapewnia cały sprzęt oraz akcesoria niezbędne do nauki mieszania alkoholi. Będziesz miał do dyspozycji tylko oryginalne alkohole, bez żadnych substytutów oraz osobne stanowisko barowe. Z troski o jakość kursu na każde 6 osób uczących się przypada 1 instruktor, co daje mu kontrolę na praktycznym aspektem nauki.

Event-Bar
Specjaliści w dziedzinie koktajli, alkoholi i obsługi barowej oferują przeróżne usługi dotyczące swojej branży. Organizują liczne szkolenia i warsztaty, przygotowują emocjonujące pokazy barmańskie, a także zajmują się barowym cateringiem. Z ich usług korzystały przeróżne firmy, w tym. m.in. prestiżowe hotele i ośrodki spa.

Warunki


Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Grupy 6 - 12 os.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Po odbyciu kursu barmańskiego możliwość otrzymania zaświadczenia MEN.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.  605 260 022 lub email: biuro@event-bar.pl.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Event-Bar


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.