Brak nowych powiadomień

Euphoria Pole Dance & Fitness

ul. Warszawska 23, Swarzędz

Fit and Jump i więcej (Joga i więcej): 4 wejścia na wybrane zajęcia za 39,99 zł i więcej w Euphoria Pole Dance & Fitness

Wybierz opcję

Wyróżniki

Karnet na jogę, bazujące na podskokach zajęcia Fit and jump, przeznaczone dla starszych kobiet Senior fitness, lub stretching

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 39,99 zł zamiast 70 zł za 4 wejścia na wybrane zajęcia,
  • 67,99 zł zamiast 120 zł za 8 wejść na wybrane zajęcia,
  • 99,99 zł zamiast 220 zł za karnet open na wybrane zajęcia.

Fit and jump - szczegółowo opracowany system treningowy, w którym najważniejsza jest technika skoków. Skoki są niskie na ugiętych kolanach przy mocno napiętym brzuchu. Trening Fit and Jump, zmuszą mięśnie do szybkich cyklicznych skurczów, a co za tym idzie trening jest bardzo efektowny i przez 50 min można spalić nawet 700 kalorii. Innowacyjna forma spalania tkanki tłuszczowej. Zabawa połączona z intensywnym treningiem.

Senior fitness - zajęcia wzmacniające, przeplecione z elementami rozciągającymi i wyciszającymi. Trening dla dorosłych kobiet, które chcą cały czas dbać o siebie i swoje ciało.

Stretching/joga - rozciąganie stanowi idealne uzupełnię dla treningu siłowego czy fitness. Podczas treningu siłowego mięśnie ulegają skróceniu, a rozciąganie pomaga je wydłużyć. Rozciąganie łagodzi sztywność mięśni i prowadzi do równowagi pomiędzy siłą i elastycznością ciała. Korzyści płynące z tego rodzaju zajęć, m.in. większa elastyczność stawów, wzmocnienie ścięgien, ukrwienie i dotlenienie organizmu czy rozluźnienie mięśni.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zajęć: ok. 1 godz.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dla nowych klientek.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 535 442 633 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Euphoria Pole Dance & Fitness

Mieszcząca się w Swarzędzu szkoła pole dance zaprasza na zajęcia, które są widowiskowym połączeniem pole sport, fitnessu i akrobatyki. Wykonywanie figur gimnastycznych gwarantuje trening modelujący i ujędrniający, a bogata choreografia i plastyka ruchów sprawiają, że taniec na rurze jest zmysłową oraz efektowną sztuką. Jeśli zatem od klasycznego fitnessu powieje nudą, warto spróbować nowej formy treningu.