Brak nowych powiadomień

Noakowskiego 4/100, Warszawa

Odmładzanie i usuwanie defektów skóry laserem frakcyjnym CO₂ od 499 zł w Estetican

Wybierz opcję

Wyróżniki

Innowacyjna metoda bezoperacyjnego usuwania zmarszczek, bruzd oraz podniesienia owalu twarzy lub redukcja blizn, rozstępów, przebarwień

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Zabieg laserem frakcyjnym CO₂:

  • 499 zł za zabieg na twarz lub 2 zabiegi na dwie okolice twarzy,
  • 699 zł za zabieg na twarz i szyję lub 2 zabiegi całej twarzy albo zabieg na brzuch, uda, pośladki, ramiona, plecy, łydki,
  • 999 zł za zabieg na twarz, szyję i dekolt.

Informacje o działaniu lasera dostępne tutaj. Informacje o usuwaniu znamion, rozstępów, blizn i przebarwień oraz trądziku dostępne  tutaj.

Zabieg wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej lub mgr kosmetolog po uniwersytecie medycznym ze specjalizacją lasero-terpia w nowoczesnej medycynie estetycznej.

Estetican

Choć studio specjalizuje się w profesjonalnej pielęgnacji skóry i modelowaniu sylwetki, ciągły rozwój, baczne śledzenie innowacji w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej oraz chęć przodowania w swojej branży sprawiają, że baza usług stele się powiększa, tworząc kompleksową ofertę upiększającą, odmładzającą, odchudzającą oraz relaksacyjną. Wśród zabiegów wspomaganych nowoczesnymi technologiami nie brakuje laseroterapii, modelowania i odmładzania twarzy botoksem czy kwasem hialuronowym, a także usuwania tkanki tłuszczowej i ujędrniania skóry za pomocą liposukcji kawitacyjnej czy systemu Exilis. Klinika pracuje wyłącznie na markowych i sprawdzonych laserach marki UNIXEL BTL oraz posiada liczne certyfikaty uprawniające do wykonywania zabiegów.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 517-932-450 lub 665-673-970. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Estetican - warszawa

Zabieg na twarz, Lifting twarzy, Zabieg kosmetyczny