Estetic

Jana III Sobieskiego 16, Rzeszów

Do 66% zniżki na: Wieloetapowy zabieg na twarz w Estetic

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: WELLNESS. Ważny do 31.5.
Użyj kodu

Wyróżniki

Kosmetolog podczas zabiegu doradza najskuteczniejsze metody wpływające na poprawę kondycji skóry, dobrane do indywidualnych potrzeb klienta.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

1x Wieloetapowy zabieg na twarz

W ofercie:

- demakijaż - oczyszczenie twarzy za pomocą specjalistycznych kosmetyków;

- tonizacja - ma na celu przygotować skórę do dalszych etapów;

- konsultacja kosmetologiczna stanu skóry – specjalista doradza co jest dobre dla skóry oraz jak ją pielęgnować na co dzień;

- mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny - kosmetolog decyduje o metodzie oczyszczania;

- kwas migdałowy;

- maska łagodząca - indywidualnie dobrana maseczka wzmacniająca oczyszczenie skóry twarzy;

- aplikacja kremu.

3x Wieloetapowy zabieg na twarz

Peeling kawitacyjny: metoda złuszczania kolejnych warstw naskórka przy wykorzystaniu ultradźwięków. Zabieg zapewnia oczyszczenie porów, spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień. Efekt zabiegu to wolna od niedoskonałości cera.

Mikrodermabrazja polega na kontrolowanym ścieraniu naskórka. W rezultacie skóra staje się gładsza i promienna. Zabieg w znacznym stopniu redukuje przebarwienia, spłyca drobne zmarszczki.

Kwas migdałowy łagodnie złuszcza skórę, odmładza i nie powoduje podrażnień. Kwas może być stosowany całorocznie.

Przeciwwskazania: opryszczka aż do całkowitego zagojenia, świeżo opalona skóra, leczenie dermatologiczne obejmujące okolice twarzy, przerwana ciągłość skóry, rany pooperacyjne w obszarze zabiegowym, nowotwory.

Oferta jest skierowana tylko dla nowych klientów.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: twarz. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1.

Estetic

Szeroki zakres zabiegów kosmetycznych oraz z zakresu medycyny estetycznej to oferta gabinetu kosmetycznego Estetic. Doświadczona kadra specjalistów przeprowadzi i dobierze odpowiedni zabieg, który poprawi kondycję skóry ciała, twarzy czy dłoni i stóp. Wśród proponowanych przez gabinet usług zdecydować się można na masaż twarzy, maskę kremową, sonoforezę, zabiegi wyszczuplająco-antycellulitowe, pedicure, manicure czy depilację woskiem. Więcej informacji znajdziesz tutaj.